Facebook Ailesi

Custom Search

13 Ocak 2017 Cuma

14 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

14 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu


KOÇ
Karşınızdaki kişilerin neler yapabileceğinizi bildiklerini farz ederek ilerlememelisiniz. Bazı konularda normalin üzerinde yoğunlaşmanız veya gayret göstermeniz gerekebilir. Tecrübenizi veya yeteneklerinizi kendinize güvenerek doğru şekilde ortaya koymanız durumunda maddi anlamda kazanç sağlayabilir veya güzel bir pozisyon elde edebilirsiniz.

BOĞA
Kıskançlık duygusunu yenmeniz ve sadece ortada görünmek için bazı yerlerde yüzünüzü göstermeniz durumunda bile, oldukça olumlu gelişmeler yaşanabilir. Rekabet ortamına çekilebilirsiniz ama sorular sorarak kazanan taraf olma olasılığınız yüksek. Donanımlı ve sakin yaklaşımlar çok şey elde etmenizi sağlayabilir.

İKİZLER
Biraz yan tribünde kalıp, etrafta olan biteni anlamaya çalışmanızda fayda var. Duygusal konularda iniş çıkışlı durumlar oluşabilir. Bazı konuları çözdüğünüzü sanmaya veya bazı konularda mutlu olmaya başlamışken aniden yeni çalışmalara ihtiyaç duyulabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Detayları atlamamanız gerekiyor.

YENGEÇ
Özgün tavırlar içerisine girebilirsiniz. İkili ilişkileriniz veya işbirliklerinizde olumlu geri dönüşler söz konusu olabilir. Bu sayede geçmişle bağlantılı bir sorunu çözme olanağı bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz ortamlar oluşabilir.

ASLAN
Hayatın ufak tefek oyunlarına yenilmemelisiniz. Yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak yeni işlere kalkışabilir veya yeni maceralara atılabilirsiniz. Planlı, istikrarlı ve disiplinli olmanız durumunda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

BAŞAK
Net olmanız ve her şeyi bizzat ele almanız durumunda istediğiniz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Fırsatlara ve olanaklara açık günlerdesiniz. Yapılan yardımların ve jestlerin karşılığını alabilirsiniz. İşleri istediğiniz şekilde ele alırsanız maddi manevi mutluluk fırsatınız var.

TERAZİ
Sağlığınız, arkadaşlık ilişkileriniz veya evinizle ilgili durumlarda tartışmalara girmemeniz yararınıza olur. Yaşam tarzınızda yapacağınız olumlu değişiklikler için bazı planlar yapmaya ve fırsatları araştırmaya ihtiyacınız var. Şahsi dokümanlarınızı kaybetmemeli ve belli bir düzende tutmalısınız.

AKREP
Bazı plan ya da projelerinize katkısı olabilecek kişilerle işbirlikleri içerisine girebilir ya da ilişkiler kurabilirsiniz. İşleri halledebilme beceriniz ve dikkatleri üzerinize çekebilme yeteneğiniz sayesinde ilginç fırsatlar yakalayabilir veya bazı alanlarda başarı elde edebilirsiniz.

YAY
Kararsızlığınız veya biraz tembellik etme eğiliminde olmanız yapabileceklerinizi kısıtlamanız anlamına gelebilir. İşlerinize karışabilecek kişiler olabilir. Sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız.

OĞLAK
Bazı konularda harekete geçmeniz durumunda farklı farklı başarılar elde edebilirsiniz. Anlaşmalar ya da pazarlıklar yapabilirsiniz. Olayların kontrolünü elinize almalı ve işlerinize karışılmasına izin vermemelisiniz.

KOVA
Hayatınızı zorlaştıran, problem yaratan ya da size yük olan şeylerden kurtularak daha rahat ilerleme şansı bulabilirsiniz. Eleme zamanı. Hayatınızı kolaylaştıracak ve istediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

BALIK
İsteklerinize, planlarınıza odaklanmalı ve bu yöne motive olmalısınız. Gayretlerinizin boşa gitmediğini, maddi manevi veya fiziksel anlamda geri dönüşler aldığınızda daha iyi görebilirsiniz. Sezgileriniz ne diyorsa o şekilde ilerlemenizde fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder