Facebook Ailesi

Custom Search

14 Ocak 2017 Cumartesi

15 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Fikir alışverişleri karşılıklı haber ve bilgi transferleri ön planda olabilir. Evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda koşuşturmalarınız da olabilir. Aileniz sizin yanınızda olacaktır.

Boğa
Bugünlerde, yakınlarınızla veya sizin için önemli kişilerle yaşanan bazı problemli durumları çözme şansı bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi sağlayacak programlar yapabilirsiniz.

İkizler
Bazı karışıklıklarla veya problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu esnada harcamalarınızı kontrol altında tutmalı ve sorun yaşamamak için çok fazla para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Sahip olduğunuz şeyleri korumak ve birikim yapmak için ortam hazırlamalısınız.

Yengeç
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana alıyorsunuz. Duygusal anlamda desteklenme ve duygularınızı paylaşma ihtiyacı duyabilir, samimi diyaloglar kurabilir, duygusal birkaç gün geçirebilirsiniz.

Aslan
Zayıf ve duygusal yönünüz ön planda olabilir. Sizi duygusal anlamda destekleyen ya da kol kanat geren kişiler birkaç gün için emrinizde.

Başak
Bugünlerde, enerjiniz diğer kişilere ve grup organizasyonlarına yoğunlaşıyor.

Terazi
Bugünlerde, art arda gelen işlerle uğraşmakta zorlanmanız, bitirmeyi planladığınız proje ve işlerde de zorluklara neden olabilir. Psikolojinizi sağlam tutmalı, yapabildiğiniz kadar yapmalı ve ufak şeylerden zevk almaya çalışmalısınız.

Akrep
Önemli bir ayrıntıyı kaçırmanız nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Küçük gibi görünen şeylere ya da ayrıntılara önem vermeniz, olası sorunları engellemenize yardım edebilir.

Yay
Yanlış kişilerle işbirliği ya da ilişki içerisinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız ve esnek olmanız, ilişkilerinizin toparlanmasını sağlayabilir.

Oğlak
Şu sıralar daha sosyal ve inişli çıkışlı bir ruh halinde olabilirsiniz. Sosyal ortamlara girme zorunluluğu sizi sıkabilir. Karşılaştığınız kişilere samimi ve net davranmaya çalışmalısınız.

Kova
Eviniz veya ailenizle ilgili konular hafta boyunca problem yaratabilir. Her konuyu enine boyuna ele almalı ve sorunları tekrar aynı konularla uğraşmak zorunda kalmayacak şekilde çözmelisiniz.

Balık
Yaratıcılık gerektiren işler, aktiviteler veya eğlenceli olaylar söz konusu olabilir. Gizemli olaylarla karşılaşabilirsiniz ya da çözmeniz gereken konular olabilir. Sorulması gereken sorular var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder