Facebook Ailesi

Custom Search

11 Ocak 2017 Çarşamba

16-22 Ocak 2017 Haftalik Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları

16 - 22 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, hukuk, bilişim, iletişim, halkla ilişkiler, eğitim veya yabancılarla ilişkiler başlıklı konularda girişimleriniz artıyor. Bu alanlarda desteklendiğinizi görebilirsiniz. Yaptığınız işlerle ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir.İçinde bulunduğunuz bazı durumlar sizi tatmin etmiyor olabilir. Kendinize, amaçlarınıza veya iş hayatınıza daha fazla hizmet edeceğini düşündüğünüz özellikler geliştirmek isteyebilirsiniz. Daha kuvvetli ya da önemli yeteneklerinizi ön plana çıkaran bir özgeçmiş oluşturmak isteyebilirsiniz.


Boğa

Haftaya düşünceli veya zorlu fikirlerle giriş yapıyorsunuz. Haftanın ilk günlerinde, aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu planlar veya gelişmeler söz konusu olabilir.Farklı bir alanda maceraya atılmanıza neden olacak beklenmedik fırsatlar ya da olanaklar söz konusu olabilir. Aklınızı serbest bırakarak olasılıkları daha iyi değerlendirebilir veya bilgi edinmenizi sağlayacak toplantılar yapabilirsiniz.Aşk hayatınız ve romantizm açısından güzel bir gün. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz.


İkizler

Haftanın ilk yarısında, ailenizden kişiler, yakın çevreniz veya arkadaşlarınızla detaylı konuşmalar yapabilirsiniz. Bu esnada, söylemek istediğiniz şeyleri bir düzene koymanız ve detayları atlamamanız gerekiyor.Hayatınızı karıştıran, sizi endişelendiren veya belirsizliklere neden olan kişilere izin vermemelisiniz. Bu kişiler sizi yavaşlatabilirler. Gerekli değişiklikleri yaparak yolunuzda devam etmelisiniz. Denemeniz durumunda fark yaratabilirsiniz.Yengeç

İlk gün pek öyle durmasa da, maddi başlıklı konularda veya iş hayatınızda olumlu etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Haftanın ilk günlerinde istediğinizi elde etmenizi sağlayabilecek cümleler kurabilir, dinlenmesini istediğiniz konuları gündeme getirebilirsiniz.Farklı kültürleri ya da farklı felsefeleri tanımanızı sağlayacak işlerle ilgilenebilirsiniz. Bu durum hayata daha geniş açıdan bakmanızı, size ilham veren kişilerle bir araya gelmenizi ya da hoşlandığınız şeylerle ilgilenmenizi sağlayabilir.


Aslan

İş hayatınızda kendinizi göstermek isteyebileceğiniz bir haftadasınız. Birlikte çalıştığınız veya beraber iş yaptığınız kişiler ya da özel yaşamınızdaki partneriniz sizi destekleyebilir.Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gereken adımları atmamanız veya işe yarar çözümler bulmamanız durumunda sorunlar büyüyebilir. Hayatınızı zorlaştırabilecek kişileri engellemeniz gerekiyor. İş hayatınızı daha istikrarlı ya da uzun vadede daha güvenilir hale getirebilecek beklenmedik değişiklikler yaşanabilir.


Başak

Haftanın ilk günlerinde yapılması gereken işlere odaklanıyorsunuz. Planlı, çalışkan ve organize olmanın faydasını göreceğiniz günlerdesiniz, ama riskli işlerden, önemsenmesi gereken imzalar atmaktan ya da risk almaktan özellikle kaçınmanız gerekiyor.Yeteneklerinizi göstermenizi, daha fazla gelir ya da maddi açıdan kar elde etmenizi sağlayacak olaylara >zaman ayırmalısınız. Fikirlerinizi paylaştığınız kişilerle yaptığınız konuşmalar neticesinde bir ilişki ya da işbirliğiniz farklı bir şekle dönüşebilir.


Terazi

Bugünlerde, kendinizi kollamanız, sizin dışınızdaki faktörlere karşı dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda diğerlerine düşündüğünüz kadar ihtiyacınız olmadığını görebilirsiniz. Ancak, hafta içinde, alışılmadık teklifler veya davetler evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda olumlu olanakları, şansları veya fırsatları gündeme taşıyabilir.Ev, aile veya sağlık başlıklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizden kişilerle ilişkilerinizde eleştirel değil, daha anlayışlı olmanızda fayda var. Kaçınılmaz olan şeyleri değiştiremezsiniz, en iyisi kabullenip ilerlemeniz. İş hayatınızın önünde duran kişilere izin vermemelisiniz.


Akrep

Hafta başında, iş hayatınızla bağlantılı ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına ait sırları en iyi şekilde saklamaya çalışmalısınız. Sırların ağzınızdan kaçması sorunlara neden olabilir.Size öğretecekleri olan kişilerle bir araya gelebilir veya seyahatler esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Dolayısıyla, bu türlü planları es geçmemenizde fayda var. Fikirlerinizi açıkça paylaşabilir ve evinizde parlak fikirlerinizi ortaya koyabilecek alışılmadık değişiklikler yapabilirsiniz. Sevgi temalı ilişkilerinizde anlayış ön planda.


Yay

Maddi anlamda dikkatli hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Hafta başında hızlı hareket etmemeli veya aceleci davranmamalısınız. Aceleci olmanız durumunda bazı şeyleri kaçırabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden taleplerde bulunmak ya da jestler beklemek için uygun bir zamanda değilsiniz.Alacağınız kararları kendi başınıza almalı ve diğerlerinin karışmasına izin vermemelisiniz. Bazı şeyleri kendinize saklamanızda ve bazı planlarınızı paylaşmamanızda fayda var. Aksi takdirde sizden fayda sağlamaya çalışan, sizi yanlış yönlendiren kişiler veya yanlış bilgiler söz konusu olabilir.


Oğlak

Haftaya eviniz veya ailenizle ilgili başlıklarda ufak tefek gerilimlerle başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda sorular sorabileceğiniz, sorgulamalara açık ve derinlik kazanabileceğiniz zamanlardasınız.Bazı konularda harekete geçmeye hazır olmanız durumunda özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda kazanacaklarınız olabilir. Sevdiğiniz bir kişiyle girişeceğiniz ilişkiler veya işbirlikleri daha iyi bir geleceğe adım atmanızı sağlayabilir. Evinizle ilgili düzenlemeler veya gelişmeler söz konusu olabilir.


Kova

Evinizi, ailenizi veya işinizi ilgilendiren detayları atlamamaya çalışmanız gerekiyor. Bu esnada diğerlerinin fikirlerini almanız da önem taşıyor olabilir. İletişimde net olunmaması durumunda, yapılacak işler birbirine girebilir veya karşıt fikirli kişilerle karşılaşılabilir.Yorumlara açık olmalı ve kendi yorumlarınızın da işitilir olmasını sağlamalısınız. Ancak, sakinliğinizi korumanız ve duygularınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Diğerlerinin sizi izlemesini sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Planlı ve disiplinli olmanın faydasını göreceğiniz günler.


Balık

Haftaya gergin bir başlangıç yapabilirsiniz. İlişkilerinizi daha dengeli ve sakin bir tavırla yönetmenizde fayda var. Bu hafta, bazı işlerde daha temkinli adım atmak, biraz geri plana çekilmek ve tamamlanması gereken işlere ağırlık vermek isteyebilirsiniz.Bonkörlüğünüz ve paylaşımcılığınız iş arkadaşlarınız, birlikte çalıştığınız kişiler ya da meslektaşlarınız arasında imajınızı kuvvetlendirmenizi sağlayabilir. Paylaştıklarınız duygusal veya maddi açıdan size de geri dönüş sağlayabilir. Gelecek vaat eden ilişki veya işbirlikleri söz konusu olabilir. Sevgi temalı ilişkilerinizi geliştirebilecek planlar yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder