Facebook Ailesi

Custom Search

15 Ocak 2017 Pazar

16 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
İşlerinize karışan veya size kendinizi yetersiz hissettirmeye çalışan kişiler söz konusu olabilir. Yeteneklerinize güvenin. Duygularınızı kontrol etmenizde veya duygusal tepkiler vermemenizde fayda var.

BOĞA
Kendi işlerinizi yapmaya odaklanmanız durumunda olacakları kontrol etme şansı bulabilirsiniz. Fikirlerinizi açıkça paylaşmalı ve planlarınızı genişletmenin yollarını bulmalısınız. Sevdiğiniz kişilerle eğlenmek için zaman ayırmanızda fayda var.

İKİZLER
Geçmiş tecrübeleriniz sizi doğru yöne yönlendirecektir. İşlerinizi yapması için başkalarına güvenemezsiniz. Kendi işinizi kendiniz yapın. İşlerinizin kendinizin ele alması ve sorumluluklardan kaçmamanız durumunda güzel şeyler olabilir.

YENGEÇ
Sizi belli bir yöne çekmeye çalışan kişiler olabilir. Duygusal anlamda zorlansanız bile, kendi seçiminizi kendiniz yapmalısınız. Kararınızı verdiğiniz anda işlerin yolunda gitmesi için ne yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

ASLAN
Bazı konulardaki eğilimlerinizi ve niyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Uzlaşmak ya da pazarlık yapmak için herkesin memnun kalacağı bir orta yol bulabilirsiniz. Kendinizi ve koşulları doğru aktarabilirseniz sonuçlar olumlu olacaktır.

BAŞAK
İmajınızı güçlendirmenizi veya fiziksel olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak biraz rekabette içeren aktivitelere katılabilirsiniz. Sizi ortak kaynak kullanımı gerektiren işlere yönlendirmek isteyen kişiler olabilir. Geri dönüşü olabilecek yatırımlar hariç, diğer konulara itibar etmemenizde fayda var.

TERAZİ
Size baskı uygulayan veya sizden fazlaca talepleri olan kişilerden uzak durmalısınız. Kararlarınıza bağlı kalmanızda fayda var. Aksi takdirde insanlar sürekli değiştiğinizi düşünebilirler. Sürekli ödün vererek huzuru sağlamak zor olabilir.

AKREP
İçerisinde bulunduğunuz gruplara somut faydalarınız dokunabilir. Katkılarınız diğerlerini şaşırtabilir ve sizi ilerlemeye açık bir pozisyona taşıyabilir. Eski bir tanıdığınız sizden fayda sağlama niyetinde olabilir. Çizgiyi aşan kişileri durdurmak zorunda kalabilirsiniz.

YAY
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Doğru gitmeyen durumlarla karşılaşırsanız aşırı tepkiler verebilirsiniz. Abartılı tepkiler vermek yerine farklı yol ve yöntemler bulmanızda fayda var.

OĞLAK
Fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Teklifleri değerlendirmeye almalısınız. Sizin için faydalı anlaşmalar söz konusu olabilir. Özel bir ilişkiniz farklı bir yönde ilerlemeye başlayabilir. İlerlemek istediğiniz alanlarda gerçekçi davranarak maliyetleri kısma şansınız olabilir. Bağlayıcı sözler veya anlaşmalar söz konusu olabilir.

KOVA
Yapabileceklerinize odaklanmalı ve kendi bilginize güvenmelisiniz. Başkalarının planlarına göre hareket etmeniz gerekmiyor. Kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeniz durumunda istediğiniz değişiklikleri yapmanız daha kolay olacaktır. Seçimlerinize güvenebilirsiniz.

BALIK
İsteklerinizi alabilmek için duygusal baskı uygulama ihtimaliniz var. İnsanların olayları sizin istediğiniz gibi görmesini sağlamak için uygulayacağınız taktikler imajınızı olumlu etkileyebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Romantik planlar yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder