Facebook Ailesi

Custom Search

16 Ocak 2017 Pazartesi

17 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Bugün  duygusal olabilirsiniz veya duygusallık ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız size her anlamda destek olacaktır.

Boğa
Yepyeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurma ihtimaliniz yüksek. Etrafınıza dikkatle bakmanızda fayda var.

İkizler
İlginç tesadüfler sizi hayatınızda önemli bir rol oynayabilecek kişilerle karşılaşmanıza veya daha önceden tanıdığınız kişiler sayesinde hayatınızda yeni bir sayfa açılmasına neden olabilir. Maddi başlıklı konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yengeç
Bazı kişiler sizin değerinizi anlamıyor olabilirler. Kendinizi hafife almamalı ve kim olduğunuzu hissettirmelisiniz.


Aslan
Oldukça eğlenceli bir gün sizi bekliyor. Önemli pozisyondaki veya tanınmış kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Başak
Bazı arkadaşlarınızın sizden bazı şeyleri sakladıkları fikrine kapılabilirsiniz ama sorular sormadıkça bundan emin olamazsınız. Bazı planlarınıza sadık kalmanız zor olabilir veya planlarda değişiklik yapmak gerekebilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından samimi planlara açıksınız.

Terazi
Geceden sabaha geçen süreç biraz huzursuzluk hissetmiş olabilirsiniz ama gün içinde rahatlayabilirsiniz ve özgüveniniz artabilir. Arkadaş ya da tanıdıklarla tekrar bir araya gelmenizi sağlayacak planlar söz konusu olabilir.

Akrep
Başarmak istediğiniz konularda ilerleme sağlayabilmek için ısrarcı olabilirsiniz ama daha fazlasına ihtiyaç olacağa benziyor. Bazı konularda eksiklerinizi ve hatanızı kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Bugünlerde dikkatleri üzerinize çekmek istemeniz durumunda karşı taraftan istemediğiniz tepkiler gelebilir.

Yay
Son günlerde, normal koşullar altında asla yapmayacağınız şeyler yapmış olabilirsiniz. Bunun pişmanlığınu yaşayabilirsiniz. Şans ve fırsatlarınızın farkına varabilir, elinizdekileri ve pozisyonunuzu en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Oğlak
Bugünlerde, sahte kimlikle dolaşan ya da yanıltıcı veya aldatıcı kişilere özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu kişilere gerçekte kim olduklarını bildiğinizi açıkça ifade edebilirsiniz.

Kova
Maddi konular başta olmak üzere kimseye güvenmemelisiniz. Yapılan anlaşmaları yazıya dökmek faydalı olacaktır. Gizli yürüttüğünüz konularda veya işlerde ise başarı şansınız yüksek.

Balık
Kafanızda yeni fikirleriniz olabilir ama ayağı yere basmadan bu fikirleri uygulamaya koymak doğru olmayacaktır. Şimdilik plan aşamasını geçmemenizde fayda var. İş hayatınızı ilgilendiren bazı konular istediğiniz gibi gitmeyebilir. Kendinizi düşünüyorsanız, olayları büyütmemelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder