Facebook Ailesi

Custom Search

17 Ocak 2017 Salı

18 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Bugünlerde, aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi canlandıran, heyecanlandırıcı gelişmeler yaşıyor olabilirsiniz veya bu alanda risk alabilirsiniz.

Boğa
Bazı ilişkileriniz sınavdan geçmiş olabilir veya geçebilir. Tepki verirken, sakinliğinizi korumanız ve esnek olmanız gerekecek. Ancak, bugün ve çok yakında her şey yoluna giriyor.

İkizler
İlginç kişilerle bir araya gelebileceğiniz günler. Entelektüel sohbetlerin size de katkısı olacaktır. Bu hafta sonu, yakın arkadaşlarınızla veya ailenizden kişilerle konuşurken yanlış anlaşılabilirsiniz. Daha dikkatli konuşmanızda fayda var.

Yengeç
Pazarlık yapılması ya da üzerinde anlaşılması gereken konularla karşılaşabilirsiniz. En başta fırsat gibi duran şeyleri dikkatle ele almanızda fayda var.

Aslan
Oldukça eğlenceli veya tanınmış kişilerle (kendi ait olduğunuz gruplarla bağlantılı kişiler) karşılaşabileceğiniz bir hafta sonundasınız, ama bugün yalnız kalma veya yalnız başınıza geleceğe yönelik planlar yapma arzunuz artabilir.

Başak
Bazı planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Ancak bugün için, başarılı olacağınız başlıklar var veya genel anlamda olumlu bir gündesiniz.

Terazi
Haftaya oranlarsanız kendinizi daha rahat hissettiğiniz, yoğunluğun azaldığı günlerdesiniz. Bugün için arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz kişilerle tekrar bir araya gelmenizi sağlayacak eğlenceli planlar yapabilirsiniz.

Akrep
Bugünlerde, bazı sırlar ortaya çıkabilir veya otorite konumundaki kişilerle problemler yaşayabilirsiniz.

Yay
Şans ve fırsatlarınızın farkına varabilir, elinizdekileri ve pozisyonunuzu en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Ancak, bu pazar gününü daha sakin planlarla geçirmenizde fayda var.

Oğlak
Uzun uzun sizi rahatsız eden veya kafanızı kurcalayan konuların üzerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. Yeni bir ay başlarken amaçlarınıza odaklanmak istiyorsunuz.

Kova
Bu hafta sonu, mücadeleci kişilerle karşılaşabilir veya rekabetçi ortamlara çekilebilirsiniz. Her şeye “evet” demeniz gerekmiyor. Haftanın bu son gününde ise, detaylar çok önem taşıyor olacak. Unutmamanızda fayda var.

Balık
Grup aktiviteleri ve arkadaşlarınıza yapacağınız yardımlar iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kendinizi kullandırmamaya önem vermelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder