Facebook Ailesi

Custom Search

18 Ocak 2017 Çarşamba

19 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Diğerlerinin ne düşüneceği endişesini bir tarafa bırakarak bazı konularda değişiklikler yapabilir ve kontrolü ele alabilirsiniz. Kafanızdan geçenleri dile getirmeniz amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilir ve özgüveninizi artırabilir. Bazı teklif ya da davetler sizi şaşırtabilir. İsteklerinizi kağıda dökmenizde ve yazılı ya da resmi hale dönüştürmenizde fayda var.

BOĞA
Objektif ve açık fikirli olmanız durumunda isteklerinize ulaşmanızı sağlayacak bilgiler elde edebilir, haberler alabilirsiniz. Bazı yeni özellikleriniz, edineceğiniz yetenekler veya tecrübeleriniz, birlikte iş yaptığınız kişilerin ya da iş hayatınızdan simaların dikkatlerini çekmenizi sağlayabilir.

İKİZLER
İş hayatınızı, toplum içindeki duruşunuzu veya kariyerinizi daha fazla ciddiye almalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler size rahatsızlık verebilir. Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var. Tartışarak kötü bir imaj çizebilir ve zaman kaybedebilirsiniz. Size blöf yapan, güç göstermek isteyen ya da kaba tavırları olan kişilerden uzak durmalısınız.

YENGEÇ
Evinizde arkadaşlarınızı ve ailenizi etkilemenize veya şaşırtmanıza yardım edebilecek alışılmadık değişiklikler yapabilirsiniz. Farklılıklar, evinizde yaşayan ya da ziyarete gelen konukların kendisini iyi hissetmesini sağlayabilir. Bazı kişilerle ilişkileriniz ilgi alanlarınızı genişletmenize yardım edebilir. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

ASLAN
Bugün kendinizi, enerjik, güçlü ve her şeyi yapmaya muktedir görüyorsunuz. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymak ve istediğiniz her alanda başarılı olmak niyetindesiniz. Gelecek vaat eden ilişki ya da işbirlikleri söz konusu olabilir. İlginç konuşmalar içinde olmanız farklı ve alışılmadık fikirleri gündeme getirerek hayatınıza şans ve fırsatlar taşıyabilir.

BAŞAK
Sizi heyecanlandıran veya merakınızı uyandıran şeylere kanalize olmalısınız. Size yeni şeyler öğretmeyen veya katkısı olmayacak kişiler yerine, faydalı ve bilgili kişilerle yakınlaşmak isteyebilirsiniz. Sizden gereğinden fazla talebi olanlardan uzak durmanızda fayda var. Duygusal anlamda hassas durumlar oluşabilir. Yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlaşmazlıklara değil, romantizme yer açma zamanı.

TERAZİ
Merak ettiğiniz ya da ilgi alanınıza giren konularda elinize geçen bilgileri veya haberleri en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Size ilham veren ilginç kişilerle bir araya gelmeniz durumunda yaşam tarzınızda değişiklikler oluşabilir. Size yapacaklarınızı ve yapamayacaklarınızı söyleyen despot kişiler söz konusu olabilir. Bu kişilere olanak vermeyin.

AKREP
Gerek yeni öğreneceğiniz şeyler, gerek alacağınız eğitimler, imajınızı parlatmak için yapacağınız çalışmalar veya gerekse çıkacağınız seyahatler sayesinde bazı konularda sağlam adımlar atabilirsiniz. Motive olmanız durumunda hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Başkalarını düşünmenin ve başkaları için bir şeyler yapmanın olumlu geri dönüşleri olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

YAY
Bazı konuların üstünü örtmeye çalışmanız, duygu ve düşüncelerinizi saklamanız ya da bazı konuları görmezden gelmeniz durumunda duygusal anlamda sorunlar ortaya çıkabilir. Enerjinizi evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konulara harcarsanız olumlu sonuçlar elde edebilir, yaşadığınız yeri güzelleştirebilirsiniz.

OĞLAK
Eski arkadaşlarınız veya tanıdıklar size geçmişte kalan plan, proje veya hayallerinizi hatırlatabilirler. Bazı projelerinizi veya fikirlerinizi günün koşullarına göre yeniden düzenleyebilir veya ekonomik anlamda yenileyebilirsiniz. Sevgi temalı ilişkilerinizi veya aşk hayatınızı canlandırabilecek olumlu etkiler var. Güzel planlar yapabilirsiniz.

KOVA
Bazı planlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Bu durumun yararınıza sonuçlar doğurma ihtimali yüksek. İş hayatınızda farklı şeyler denemek isteyebilir, farklı bir yöne ilerleyebilir, mevcut işinizde farklı bir projeyle ilgilenebilir, iş değişikliğine gidebilir ya da işle ilgili değişik teklif veya davetler alabilirsiniz. Girişimleriniz veya atacağınız adımlar, ait olduğunuz topluluklardaki bazı gelişmeleri de olumlu etkileyebilir.

BALIK
Kendinize sınırlar koymamalı ve yapabileceklerinizi görmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek veya planlarınızı uygulamak için gereken eğitimleri almalı, belli özelliklerinizi ön plana çıkartmayı öğrenmeli veya kazanmanız gereken yeni nitelikler varsa gerekeni yapmalısınız. Geçmişte birlikte çalıştığınız kişiler ilerlemek istediğiniz konularda size yardım edebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder