Facebook Ailesi

Custom Search

1 Ocak 2017 Pazar

2 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları2 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Sevdiğiniz kişileri veya ailenizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Günün sorunlarına veya işlere boğulmanız bu kişilerle sıkıntılara neden olabilir.

Boğa
Üst pozisyonunuzdaki kişiler üzerinize görev üstüne görev yükleyerek gergin hissetmenize neden olabilirler. Sizinle aynı durumda kişileri düşünerek provokasyonlara gelmeyebilirsiniz. Risk almamanızda fayda var.

İkizler
İşte veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde karışık durumlar söz konusu olabilir. Bir süre için olaylara müdahale etmemenizde fayda var. Yanlış bilgilere dayalı yanlış adımlar atma, fikir değiştirme veya risk alma ihtimaliniz de var.


Yengeç
Gün genelinde zaman zaman stresli durumlar olabilir ama bu üst pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir. Yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Aslan
Kendinize olan güveniniz bugünlerde yanlış anlaşılabilir. Kibirli veya ukala bir imaj yaratmamaya çalışmak için ekstra gayret göstermek durumunda kalabilirsiniz. Göz kamaştıran haliniz kıskanç kişilerin ilgisini üzerinizde topluyor.

Başak
Bugünlerde, her şeyin bir açıklaması olacağı fikrinden vazgeçebilirsiniz. Ancak, sevdiklerinizle çok keyifli diyaloglar kurabileceğiniz günlerdesiniz.

Terazi
Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda bazı fırsatlar veya hoşluklar yüzünü gösterebilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Akrep
Olumlu gelişmelere veya hoş planlar yapmaya olanak tanıyan günlerdesiniz. Her şey için ayrı zaman ayırmanızda fayda var. Keyifli seyahatler de gündemde olabilir.

Yay
Alışılmadık kişilerle farklı diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Yeni işler veya teklifler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda kendinizi özgür ve karşı tarafla senkronize hareket ederken bulabilirsiniz.

Oğlak
Tamamladığınız işler veya projeler nedeniyle gözler üzerinizde olabilir ve herkesin takdirini toplayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde iş hayatınıza veya imajınıza katkı sağlayacağını düşündüğünüz değişiklikler de yapabilirsiniz.

Kova
Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda hoşunuza gidecek gelişmeler söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişiler, iş arkadaşlarınız, içerisinde yaşadığınız gruplar veya genel anlamda dünyamız için faydalı çalışmalar yapabilirsiniz. İnsanlara yardım ettiğinizi bilmek ruhunuza iyi gelecektir.

Balık
Bugünlerde birçok konuda kendinizden ödün vermiş olabilirsiniz. Ancak buna rağmen kendinizi pek çok şeyden kurtulmuş gibi ve ruhen rahat hissedeceksiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder