Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2017 Perşembe

20 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Çevrenizdeki kişilerin yorumlarına veya neler söylediğine kulak vermeniz gereken günlerdesiniz. Bugünlerde, biraz düşünceli veya hüzünlü olabilirsiniz ama hafta sonu tüm Koç iyimserliğiniz yine üzerinizde olacak.

Boğa
Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz. Bir yandan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz.

İkizler
Yönetici konumundaki kişiler bazı işlerinizde sizi destekleyebilirler. Ancak sağlığınızı ihmal etmemenizde veya sağlık başlıklı konulara da yoğunlaşmanızda yarar var.

Yengeç
İç sesinize kulak vererek, aslında tereddütleriniz olmasına rağmen, bazı konularda harekete geçme zorunluluğu hissedebilirsiniz. Aslında kendinizi baskı altında hissetmemeli ve emin olmadan hareket etmemelisiniz.

Aslan
Ara bulucu, pazarlıkçı veya diplomatik yönleriniz herkesin sizi takdir etmesini ve söylediklerinizi ciddiye almasını sağlayabilir. Ancak, kontrollü ve bilinçli olmalı, ani tepkilerden kaçınmalısınız.

Başak
Alışılmadık ve cesur hareket, tepki veya kararlarınızla herkesi şaşırtabilecek konumdasınız. Partneriniz veya çocuklarınızla ilişkilerinizde de fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Olaylara daha derin bakabilir veya duygusal olabilirsiniz. Kendinizi daha objektif şekilde gözlemle fırsatı bulacaksınız.

Terazi
Hayatınızda her şey uzun zamandır olmadığı kadar olumlu gidebilir. Çevrenizi güzel ve estetik unsurlar ve konular sarabilir. Yaratıcı ve romantik eğilimleriniz artabilir. Ancak, ikili ilişkiler esnasında ani tepkiler vermekten kaçınmanızda ve abartılı konuşmalardan uzak durmanızda fayda var.

Akrep
Bugünlerde yaratıcılığınız yüksek. Kafanızda türlü ve renkli fikirleriniz olabilir. Unutmamak için bir kenara not almanızda fayda var.

Yay
Bazı kişiler sizden taleplerde bulunabilir veya aradıkları cevapları almak ya da istediğiniz cevapları vermek üzere kapınıza gelebilirler. Tavsiyeler havada uçuşabilir. Parasal konularda olumlu konuşmalar, gelişmeler, anlaşmalar veya teklifler söz konusu.

Oğlak
Kendinizi yalnız, hayallere dalmış veya gerçek yaşamdan kopmuş halde bulabilirsiniz. Ancak, sizi seven kişiler bu anlamda size yardımcı olabilirler. Yabancılarla veya yurtdışıyla bağlantılı konularda olumlu gelişmeler, seyahatlerle veya hukukla ilgili başlıklarda olumlu haberler ya da kararlar veya bazı davet, öneri ve teklifler de gündemde.

Kova
Oldukça yeni şeyler deneyebilir veya yaşam tarzınızda değişiklikler yapmanızı gerektiren yepyeni olaylara girebilirsiniz. Aranızda yaş farkı olan veya tecrübeli kişilerle yeni girişimlerde bulunabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Balık
Üzerinde anlaşılması gereken konular, pazarlıklar ya da anlaşmalar ön plana çıkabilir. Emin olmadığınız konularda söz vermemeniz veya imza atmamanız yararınıza olur. Aman dikkat!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder