Facebook Ailesi

Custom Search

8 Ocak 2017 Pazar

2017 Yılı Ünlüler Dünyası


Yıldızlar, Yıldızların Hakkında Ne Söylüyor?


2017 Yılının En çok Konuşulacak Ünlüleri


Koç burcu Okan Bayülgen yeniden baba olurken, aile büyüklerinden kalan mirasıyla çok konuşulabilir.  Yılın yeniden keşfedileni Okan Bayülgen olabilir.

Boğa burcu Halit Ergenç’in tutulmanın etkisi ile siyasi söylemlerle gündeme geleceğini işaret ediyor. Evliliğinin seyri değişebilir. Yılın en sıra dışı ünlüsü Halit Ergenç olabilir.

İkizler burcu Bülent Ersoy, ilişkileri ile gündeme gelirken, gökyüzü ikinci kişiler tarafından keskin tepkiler alacağını işaret ediyor. Yılın en şikayetçisi Bülent Ersoy olabilir.

Yengeç burcu Serenay Sarıkaya uluslararası arenada en çok konuşulan Türk olabilir. Yılın en sade gelini Serenay Sarıkaya olabilir.


Aslan burcu Sibel Can özel hayatı gündeme bomba gibi düşülebilir. Devam eden projeleri iptal olabilir.  Bu yıl herkesi en çok Sibel Can şaşırtabilir.

Başak burcu Gülben Ergen eski eşiyle tekrar gündeme gelirken, televizyon projelerine geri dönebilir. Bu yıl polemikleriyle en çok konuşulan kişi Gülben Ergen olabilir.

Terazi burcu Tarkan Jüpiter’in desteği ile çocuk sahibi olurken, evliliğinde soğuk rüzgarlar esebilir. Bu yıl Tarkan Avrupa’da en çok dinlenen Türk olabilir.

Akrep burcu Kıvanç Tatlıtuğ retroda evlendiği gibi 2017 yılının ilk aylarında meydana gelen retroda ayrılabilir. Bu yıl ayrılığı en çok konuşulan isim Kıvanç Tatlıtuğ olabilir.

Yay burcu Erkan Petekkaya evliliğinde dengeler değişecek. Hayatına yeni biri girebilir.  Yılın en dikkat çekici projelerinde Erkan Petekkaya yer alabilir.

Oğlak burcu Hande Yener yapacağı evlilik ile konuşulurken, oğlu ile gündeme gelebilir. Yılım en çok eleştirilen isim Hande Yener olabilir.

Kova burcu Serdar Ortaç, iş birliği yaptığı kişilerle hukuksal sorunlar yaşayabilir. Eşi skandal haberlerle magazin gündemini meşgul edebilir. Yılın en kararsızı Serdar Ortaç olabilir.

Balık burcu Beren Saat, hamileliği ile konuşulacak. Yapacağı anlaşmalarla yılın en kazanan ismi Beren Saat olabilir.

Zeynep Turan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder