Facebook Ailesi

Custom Search

20 Ocak 2017 Cuma

21 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Hafta genelinde aldığınız yorumlar veya bazı kişilerin tavsiyeleri net düşüncelerinizde iniş çıkışa neden olsa da, hafta sonuna gelindiğinde dillere destan Koç iyimserliğiniz ve enerjinizle sahalara geri dönüyorsunuz.

Boğa
Duygusal bağlar kurabilir veya duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz. Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz.

İkizler
Sağlığınızı ihmal etmemenizde veya sağlık başlıklı konulara yoğunlaşmanızda yarar var. Daha yaşamsal konulara da zaman ayırmanız gerektiğini anlayacağınız bir hafta sonu.

Yengeç
Hafta sonunda daha sakin planlar yapmak veya yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissetmemeli ve emin olmadan hareket etmemelisiniz.

Aslan
Bu hafta sonu hiçbir şeyi hafife almamalı veya olaylara ya da kişilere yüzeysel yaklaşmamalısınız. Detayları kaçırmamanız durumunda kazançlı durumlar ortaya çıkabilir. Gireceğiniz farklı ortamlar sizi canlandırabilir.

Başak
Olaylara daha derin bakabilir veya duygusal olabilirsiniz. Kendinizi daha objektif şekilde gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Yapabiliyorsanız şayet, kendinizi sorumluluk ve görevlere adamayacak şekilde planlar yapmanızda fayda var.

Terazi
Bu hafta sonu, yaratıcı ve romantik eğilimleriniz artabilir. Eski arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, bir araya gelebilir veya eski günleri hatırlayabilirsiniz.

Akrep
Farklı kişilerin ya da arkadaşlarınızın size olan ilgisi kendinize olan güveninizin artmasını sağlayabilir. Haftanın son günü civarında, diğerlerinin plan program ya da gizli hesaplarına karşı uyanık olmanızda fayda var.

Yay
Çok fazla sosyalleşmek istemeyebilir, evinizde sevdiğiniz şeylere zaman ayırarak vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz veya çocuğunuzla ilişkilerinizde gerilimlere dikkat etmelisiniz.

Oğlak
Prensiplerinizi, ilkelerinizi veya yaşamsal olmazsa olmazlarınızı gözden geçirebilir, bazı düşüncelerinizde değişiklikler ya da düzeltmeler yapabilirsiniz.

Kova
Bu hafta sonu, kendi kendinize kalıp özel hayatınızı veya genel anlamda yaşamınızı veya bazı konulardaki hislerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli fikirleriniz olabilir veya aklınıza parlak fikirler gelebilir. Bunların arasından en işe yararlarını seçip uygulamanız yararınıza olur.

Balık
Bu hafta sonu, işiniz veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerle ilgili problemler söz konusu olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder