Facebook Ailesi

Custom Search

21 Ocak 2017 Cumartesi

22 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde yeteneğinizi gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Çalıştığınız yerdeki olumsuz atmosferi görmezden gelmeli, dedikodulara kulak asmamalısınız. Kendinizi işinizle göstermeniz en doğrusu olacaktır. İş hayatınızı eğlenceyle karıştırmayın.

BOĞA
Üzerinde durmak istediğiniz konuların altını çizmeniz veya düşüncelerinizi paylaşmanız durumunda işlerin istediğiniz gibi gideceğini göreceksiniz. Kaybedeceğiniz tartışmalara girmemelisiniz. Fikir, öneri, çözüm ve yorumlarınızı iletmeniz yeterli.

İKİZLER
Neler yapabileceğinizi açıkça belirtip, pazarlık aşamasında kendi lehinize adımlar atmanız gerekiyor. Olaylara tarafsız ve dürüst yaklaşımlarınız, işleri nasıl daha iyi hale sokabileceğinize dair yorumlarınız size olan güveni artırabilir ve siz de neler yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

YENGEÇ
Sizinle aynı yönlü düşünen veya aynı kulvarda ilerleyen kişilerle bir araya gelebilir, işbirlikleri kurmanın yollarını arayabilirsiniz. İlişkilerinizi beslemenin ve duygularınızı paylaşmanın zamanıdır. Pozisyonunuzu netleştirirseniz, bazı değişiklikler ya da uyarlamalar yapmanız daha kolay olacaktır.

ASLAN
Yapılması gereken değişiklikler varsa, daha sessiz sedasız halledilmesinde fayda var. Duygusal anlamda aşırılığa kaçmamanız gerekiyor. Yapacağınız değişikliklerin iş hayatınıza zarar vermesi konusunda hassas olmalısınız. Bekleyip neler olup bittiğini görmeli ve ardından nasıl davranacağınız konusunda hazırlıklı olmalısınız.

BAŞAK
Hayatınızdan daha fazla keyif almanın yollarını arayabilir ve başardığınız şeylerin tadını çıkarabileceğiniz işlere kalkışabilirsiniz. Sağlığınızı, maddi durumunuzu veya belli başlı anlaşmaları ilgilendiren konularda kendinizi önemli veya ani kararlar almak zorunda hissetmemelisiniz.

TERAZİ
İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirin, ama diğerlerinin isteklerine göre hareket etmek zorunda olmadığınızı unutmayın. Diğerlerinden önce, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almanız gerekiyor. Size olumlu etkisi olacak ya da olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacak konularda girişimlerde bulunabilir veya bağlayıcı sözler verebilirsiniz.

AKREP
Planlar yapabilir, duygularınızı ve bazı eğilimlerinizi dile getirebilirsiniz. Tam olarak nerede durduğunuzu anlayabilirseniz, hayatınızı olumlu etkileyecek değişiklikler yapmanız ve kararlar almanız daha kolay olacaktır. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var.

YAY
Sevdiğiniz kişiler için güzel şeyler yapma ihtimaliniz varsa, kendinizi tutmamalı veya uzlaşılması gereken konularda ödünler vermemelisiniz. Sizin için özel bir kişiyle samimi tartışmalar içerisine girebilir ve bu sayede daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

OĞLAK
Ortaya attığınız fikirleriniz veya getirdiğiniz çözümlerle olumlu ve kalıcı etkiler yaratabilirsiniz. İlerlemek istediğiniz konuları veya yapmak istediklerinizi netleştirmeniz durumunda maddi anlamda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. İyi gelişmeleri sevdiğiniz bir kişiyle kutlamak isteyebilirsiniz.

KOVA
Duygularınızı kontrol etmeniz ve sonradan pişman olacağınız adımlar atmaktan veya tepkiler vermekten kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Atacağınız yanlış adımlar nedeniyle yanlış bir yöne ilerleyebilirsiniz. Değişiklikler yapılması gerekiyorsa geçerli nedenleriniz olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Sakarlıklara ve tartışmalara açık günler.

BALIK
Aşırı harcamalarınız maddi konularda istikrarsız koşulları gündeme getirebilir. Resmi kurum veya kuruluşları işin içerisine çekebilecek işlerden uzak durmanızda fayda var. Kurallara uygun davranmanız, düzenlemeleri es geçmemeniz ve gerçeğe bağlı kalmanız gerekiyor bugünlerde. Özel hayatınızı canlandırabilecek planlar size iyi gelebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder