Facebook Ailesi

Custom Search

18 Ocak 2017 Çarşamba

23-29 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 

Bu hafta hırslı yönlerimiz atağa kalkacak. Fakat, düşüncelerimizi çevremizden saklama gereği duyabiliriz. Kendimizi ortaya atmayacağız ve olayların sonuçlanmasını bekleyeceğiz. Sabırlı ve sistemli davranışlarımızla kendimizi gizleme gereği duyabiliriz. Kişisel problemler gündem kazanabilir. Bazı kanunların çıkmasında sıkı bir irdeleme söz konusu olacak. Anne ve babaların işleri güçleşebilir. Birçok evde aile içi sorunların ortaya çıkması ve çocuklarla ebeveynleri arasında gerginlikler söz konusu olacak. Nörotik rahatsızlıklar, melankolik olaylar, yeni başlayacak aşklar söz konusu olacak.

Bu haftasonu, duygular ve mantık aynı anda ilerliyor. Gökyüzünde güzel değişimler var. Atak davranışlar içinde bulunurken, duygusal hatalar yapabilir ve istemediğimiz kişilere sözler verebiliriz. Televizyon kanallarındaki aykırı programlar gündem yaratacak. Sözler sivri ve duygular gergin olacak. Bankalar ve hazine bonoları ile ilgili faiz düzenlemeleri ön plana çıkacak. Çevremizde ilgi çekici davranışlar sergileyeceğiz ve yakın dostlarımızla iş birliği içinde olcağız. Fiziksel özelliklerimizle ilgili değişimler ve estetikle ilgili operasyonlar gündeme gelecek.

23 - 29 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ:
Yeni gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. İşinizi şansa bırakmama konusunda kararlısınız. Size karşı çıkanları saygılı biçimde ikna etmeniz mümkün. Kararlı davranmanız gereken bir hafta olacak. Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok daha başarılı olduğunuzu bildiğiniz için, çevrenizin dikkatini çekeceğiniz işlerin planları rahatça yapabileceğiniz bir hafta. Mantığınızı doğru kullanacaksınız.
 BOĞA:
Her alanda başarılı olmanıza rağmen, tercihlerinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Maddi konularda önerilere açıksınız. Akıllıca yapacağınız manevralar size kazandıracak. Mesleki konularda yaratıcılığınızı özgürce ifade edebileceğiniz işleri tercih etmenize rağmen, bu hafta duygusal davranarak, kendi kendinize sorun yaratabilirsiniz. Daha bireysel olmalısınız.

İKİZLER:
Becerikli yapınızı çevrenize istediğiniz gibi yansıtmak için, yoğun çaba göstermelisiniz. Maddi konularla yaşadığınız sorunlar, sizi gergin ve asabi yapıyor. Dostlarınızla görüşmelisiniz. Özgürlükçü yönlerinizi değişik düşüncelerle süsleyerek, kendinize özel bir dünya yaratıyorsunuz. Partnerinizin düşüncelerinden etkilenmenize rağmen, belli etmek istemiyorsunuz.

YENGEÇ:
Duygusal ilişkileriniz için mükemmel bir performans. Partnerinizle güçlü bir çekim gücü içinde olmanız, güç birliği oluşturmanıza neden oluyor. Onunla birlikte yeni projeler üretmek istiyorsunuz. Venüs, duygusal ilişkileriniz, mantıklı bir şekilde ön plana çıkıyor. Temkinli bir yapı sergileyeceksiniz. Yatırım konusunda değişik düşünceler içindesiniz.

ASLAN:
Yoğun duygular içindesiniz ve karşı tarafın da aynı yoğunluğu duymasını istiyor ve üzülüyorsunuz. Sakin davranmalı ve sabırlı olmalısınız. Verilmiş sözleriniz yüzünden başınız derde girebilir.Paylaşımda olduğunuz kişilerin sorunlarına çözüm üretmenizin size de yararı dokunacağınızdan emin olabilirsiniz. Ailenizin yaşlıları ile güç birliği içindesiniz. Güvensiz yaşamayı sevmiyorsunuz.

BAŞAK:
Aşk konuları sizin için oldukça önemli bir hal alıyor. Yeni başlayan dostlukların kısa sürede şekil değiştirmesi sizin lehinize gelişen bir durum. Duygularınızı yoğun yaşamaktan yanasınız. Birlikte olacağınız kişilerde mantık arıyorsunuz. Bu hafta kaliteli toplantıların vazgeçilmez ismi olacaksınız. Yargılanmaktan hoşlanmadığınız için, çevrenize de olumlu bir yaklaşım içindesiniz.

TERAZİ:
İş birliği içinde olacağınız kişilerin üzerinizdeki etkisine dikkat etmelisiniz. Yanılmalar söz konusu. Bu hafta eski olayları gündeme getirmek için acele etmemelisiniz. Duygularınızı sınamalısınız. Yönetici gezgeniniz Venüs, Oğlak burcunda geri gidiyor ve aile ve sevdiklerinizin yararına iş yapmak istiyorsunuz. Bu hafta emlakla ilgili projeleriniz varsa, bir an önce yaşama geçirmelisiniz.

AKREP:
Yüzünüze yerleşmiş bulunan sakin havanızın altında, kimsenin beklemediği kadar ketum ve yanlış adım atmayacak kadar sağlamcı bir kişiliksiniz. Kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Eviniz sizin için çok önemli ve yalnız kalmak istediğiniz zaman, inzivaya çekilmek için bir meditasyon alanınız oluyor. Kazançlarınızla ilgili projelerinizin bütçenizi rahatlatacağı bir gerçek.

YAY:
Bu hafta parasal gereksinmelerinizi karşılayacak yeni alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Duygusallığın size prestij kaybettireceğini düşünerek, olayları fazla abartmadan geçiştirmek sizin tarzınız. Dışa yansımayan fakat, sadece kendinize itiraf edebildiğiniz hisleriniz için hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Bu hafta yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok.

OĞLAK:
Aşka bakış açınız gün geçtikçe değişiyor. Karşı cins üzerinde etkili olmak istemeniz, son derece doğal. Bu hafta derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda gerçekçi davranıyorsunuz. İşin kolayına kaçmadan sorunlarınız çözmek istediğiniz için zaman kaybedebilirsiniz. Cumartesi akşam saatlerinde Ay çevre ilişkilerinizi ön plana çıkarırken, yüksek performansınız sizi seçici yapıyor.

KOVA:
Bu hafta sezgilerinize güvenebilirsiniz. Duygusallık konusunda aşırıya kaçmadan beraberliğinizi sınavdan geçirebilirsiniz. Sanatsal olaylara olan ilginizin artması ile bu tür etkinliklere katılabilirsiniz. Yakın dostlar ve kardeşlerle yapılan ortaklıkların ön planda olması sizi olumlu etkileyecek. Bu hafta hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız. Duygularınızda yenilenme söz konusu ve rahat hissetmelisiniz.

BALIK:
Enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle, birçok işi bir arada yapıyor ve sonra çok yoruluyorsunuz. Ay sizin sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve sosyal aktivitelere daha fazla yer verebileceksiniz.  Ay'ın konumu, bilinçaltı düşüncelerinizin önem kazanmasına neden oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder