Facebook Ailesi

Custom Search

26 Ocak 2017 Perşembe

27 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ideal ve hedeflerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Uluslararası projeler, eğitim, yazılı medya hayalleri hayat bulabilir. Uzak seyahatler
planlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar, sigorta ve miras vb finansal getirileri gözden geçirebilirsiniz. Bugün finansal olarak daha özgür olma arzusu ağır basacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)            
Ikili ilişkilerde yeniliklere ve gelişmelere açık olacağınız bir dönem başlıyor. Bugün ilişkinizi ön plana çıkabilir; uluslararası ortaklıklar konusunda olumlu adımlar atabilirsiniz.


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yeriniz, günlük rutininiz, sağlığınız ile ilgili konularda birlikte yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız ve arzuladığınız spor ve diyet planı için harekete geçebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir macera sizi bekliyor. Bugün romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek için harika bir ay sizi bekliyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde yeni bir dekorasyon, değişiklik, bir dokunuş için çalışmalara başlayabilirsiniz.Bugün arkadaş ve ailenizle kutlamalara hazırlanabilirsiniz. Neşeli davetler verebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğinizle birlikte görmeyi arzu ettiğiniz mekanlara kısa seyahatler düzenleyeceğiniz bir ay olabilir. Güneş bugün size taze enerji verecek. Neşeli kaçamaklara hazır olun.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün gelirlerinizde yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Müşterileriniz ya da patronunuzla yeni ürünler hakkında görüşmeniz uygun olur. Gelecek yıl maaşınızı da görüşebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hedefleriniz, hayattaki duruşunuza odaklanmak ve geliştirmek için önümüzdeki bir ayı değerlendirebilirsiniz.  Arzu ettiğiniz noktaya varmak için fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinize bir mola vermek için harika bir ay sizi bekliyor.Bugün kendinize vakit ayırmak, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek neşenizi yerine getirecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün  sosyal hayatınızda adeta ateşleme etkisi yaratacak. Fırsatları değerlendirerek organizasyonlara katılmalı ve bağlantılar kurmalısınız. Bu bağlantılar size şans getirecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün kariyerinizde yeni adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız sunum,  yeni bağlantılar, katılacağınız organizasyonlar bu ay size yeni kapılar açacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder