Facebook Ailesi

Custom Search

27 Ocak 2017 Cuma

28 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Başkalarına yapabileceklerinizi sunmanız, yardımlarda bulunmanız güzel, ama kendi planlarınızı veya isteklerinizi es geçmemeniz gerekiyor. Aktif ve enerjik yapınız nedeniyle sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Öncelikle ailenize ve evinize odaklanmanız gerekiyor. Yardımlarınızın parasal nitelik taşıması gerekmiyor, önerilerde bulunmanız yeterli olacaktır.

BOĞA
Hedeflerinizi netleştirmeniz durumunda başarılı olma şansınız yüksek olabilir. Sinirlerinize hakim olmanızda ve enerjinizi verimli işler için kullanmanızda fayda var. Sevdiğiniz veya ilişkilerinizi kuvvetlendirmek istediğiniz kişilerle vakit geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda çaba göstermenin karşılığını alabilirsiniz.

İKİZLER
Aranızda yaş farkı olan kişilere yardım ederek veya sorumluluk üstlenerek yeni başarılar elde edebilirsiniz. Bazı projelerinizi gerçekleştirmenize veya bazı planlarınızı başlatmanıza yardımı dokunacak bilgiler edinebilirsiniz.

YENGEÇ
Değişime direnerek bir şey kazanamazsınız, ama değişime ayak uydurarak kazanacaklarınız olabilir. Kendinizi akışa bırakmanız durumunda geçmişte asla mümkün olamayacağını düşündüğünüz şeylerde ilerleme kaydetmeniz mümkün olabilir. Maddi veya evlilik başlıklı konularda olumlu adımlara açık günlerdesiniz.

ASLAN
Evi veya aileyi ilgilendiren konular ya da sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Diğerleriyle paylaşacağınız fikir ve önerileriniz hayatınızda önemli değişiklikleri başlatabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu gelişmeler var.

BAŞAK
Yapılacak işlerinize duygularınızı karıştırmanız durumunda işler aksayabilir. Oysa, oldukça enerjik ve fırsatlara açık günlerdesiniz. Her şeyin fazlası zararlı olabileceği için plan dahilinde ilerlemenizi öneririm..Belirsizlikleri ortadan kaldırmak için, olayları daha fazla kurcalamanız, öğrenilmesi gereken şeyleri açığa çıkartmanız ve ardından hızla ilerlemeniz gerekebilir.

TERAZİ
Planlarınızı bozmaya veya keyfinizi kaçırmaya çalışan kişiler olabilir. Aklınızı kullanmanız durumunda, her şeyi yerli yerine oturtma ve hayatınıza güvenle devam etme şansınız olacaktır. Maddi, hukuki veya anlaşmalar bazında şanslarınız söz konusu olabilir.

AKREP
Farklı şeyler denemeniz, farklı yollardan gitmeniz gereken günlerdesiniz. Başlayacağınız yeni işler, yapacağınız seyahatler, iletişim becerileriniz ya da konu her ne ise, özgün yaklaşmalı ve olayları farklı yönleriyle ele almalısınız. Samimi duygularınızla ve sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz durumunda yeni tecrübeler edinmekle kalmayıp, dikkatleri üzerinize de toplayabilirsiniz.

YAY
Size gerçek olamayacak kadar güzel sunumlarla gelen kişilerin nelerden bahsettiğini iyice detaylandırmanız gerekiyor. Evinizde güvenli veya rahat bir ortam sağlamak için gayret gösterebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız kişilerin söylediklerinden veya yaptıklarından çıkaracağınız dersler veya öğreneceğiniz şeyler olabilir.

OĞLAK
İş hayatınızı eğlenceyle karıştırmanın yollarını arayabilir veya yaratıcı işlerle uğraşabilirsiniz. Birlikte iş yapmak istediğiniz kişilerle keyifli zaman geçirmeyi de başarabilirseniz, vereceğiniz önemli kararları vermeniz daha kolay olacaktır. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günlerdesiniz.

KOVA
Değiştiremeyeceğiniz konularda stres yaşamanın size bir faydası olmayacaktır. Öfke, pişmanlık veya geçmişle bağlantılı duygular gelecek başarılarınızı olumsuz etkileyebilir. Kazançlarınızı arttırmanıza yardım edecek olumlu değişiklikler yapmanız gerekiyor.

BALIK
Tüm gerçekleri bilmiyor olmanız nedeniyle bazı alanlarda kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Yapılması gereken değişiklikleri yapabilmek veya alınması gereken kararları alabilmek için, daha fazla soru sormanız veya daha fazla bilgi toplamanız gerekebilir. Jest veya yardım beklentiniz olan kişiler varsa, talep etmekten çekinmemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder