Facebook Ailesi

Custom Search

28 Ocak 2017 Cumartesi

29 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ: Gerçek problemlere odaklanmalısınız. Bazı kişileri beklenmedik jestlerinizle şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda veya kariyerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Alacağınız eğitimler daha fazla gelir elde etmenizi sağlayabilir. Size kaba davranan kişilere izin vermemelisiniz.

BOĞA: Bazı işlerin nasıl yapılması gerektiğine dair tartışmaya hiç gerek yok. Kendi payınıza düşen işleri tamamlamanız yeterli olacaktır. İlişki ya da işbirilikleriniz değişime uğruyor olabilir. Bu durum daha da yakınlaşmanızı sağlamakla kalmayıp, bazı amaçlarınıza ulaşmanıza da yardım edebilir.

İKİZLER: Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmenizde fayda var. Mantıksız veya gerçekçilikten uzak planlar yapan kişiler olabilir. Bu kişilere kulak vermemeli, kendi planlarınıza sadık kalarak ilerlemelisiniz. Gerekirse, kaldırabileceğinizden daha fazla yük yüklenebilirsiniz.

YENGEÇ: Otorite konumundaki kişilerle konuşurken esnek olmanızda fayda var. Özel yaşamınız hakkında çok fazla şey paylaşmadan kendi fikirlerinizi kendinize saklayarak, gerçekleri öğrenmeye çalışmanız daha doğru olabilir. Bazı işleri farklı şekilde ele almaktan                              kaçınmamalısınız.

ASLAN: İş hayatınızda ne yapacağınız ve nasıl ilerleyeceğiniz yalnızca sizi ilgilendirir. Tartışmalardan kaçınmalısınız. Bir sonraki hamlenizi düşünmeden önce, her şeyin yerli yerine oturtulması gerekiyor olabilir. İletişim ağınızı yoğun kullanmanız olayların ilginç bir hale dönüşmesine neden olabilir.

BAŞAK: Duygularınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Sizden talepleri ve istekleri artan kişiler olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz, ama keyif aldığınız şeylere de vakit ayırmanız gerekiyor. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz bazı yanlış anlaşılmaların ya da endişelerin ortadan kaldırılmasında faydalı olabilir.

TERAZİ: Yapmak istediğiniz bazı şeyleri yapmaya başlamaktan çekinmemeli ve gereken sözleri vermelisiniz. Yeni bir kurs, seyahat ya da ilerlemenize faydası olacak herhangi bir aktivite... Konu her neyse, bir an önce başlamanızda fayda var. Çözümlenmesi zor konuları çözmek için enerji harcamamanız daha doğru olur.

AKREP: Bazı olayları sizinle aynı yönlü görmeyen kişiler olabilir. Bu kişilerle tartışarak vakit kaybetmemenizde ve endişelenmemenizde fayda var. Günlük yaşamınızın dışında farklı şeylerle ilgilenmeniz ya da özgün aktivitelerde bulunmanız kafanızı rahatlatmakla kalmayıp, ilginç planlar yapmanıza da vesile olabilir.

YAY: Dürüst olmamanız durumunda duygusal anlamda sıkıntılı durumlar oluşabilir. Yapacağınız değişiklikler evde huzuru ve konforu yakalamanıza yardım edebilir. Olayları kapsamlı şekilde ele alıp, kendiniz için en doğru kararı vermeniz gerekiyor.

OĞLAK: Diğerlerinin neler yaptığı sizi çok fazla ilgilendirmemeli. Kendinizi üzmeyin ve kendi hedef ve amaçlarınıza odaklanın. Pozisyonunuzu ve sahip olduğunuz şeyleri korumalı, manipülatif tavırları veya farklı amaçları olan kişilerden uzak durmalısınız.

KOVA: Evinizde faydalı değişiklikler yapabilirsiniz, ama bu amaçla oldukça mücadele etmeniz gerekebilir. Rutin akışınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer bu anlamda liderlik rolüne soyunmanız gerekiyorsa, çekinmeyin, ipleri ele alın bir an önce.

BALIK: Nasıl davranacağınızı önceden tahminde zorlanan meslektaşlarınız, akrabalarınız veya aileniz şaşırabilir. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmanız, kendinizi kuvvetsiz duruma düşürebilecek düşüncelerden, varsayımlardan ve açıklamalardan kaçınmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder