Facebook Ailesi

Custom Search

2 Ocak 2017 Pazartesi

3 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

3 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Pişman olduğunuz konuşmalar yapabilir, sözler söyleyebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda ve daha esnek olmanızda fayda var. Eski hatalarınızı tekrarlamamanız ve harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.

BOĞA
Bazı konuşmalar yeni başlangıçlara neden olabilir. Konuşmalarınız veya vereceğiniz ilgiler karşınızdakiler tarafından değerlendirilecektir. Yenilikçi ve keşifçi yanınız takdir görecektir. Parlak fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

İKİZLER
Bazı kişilerle ilişkilerinizin olumlu ve olumsuz yönlerini kıyaslayabilirsiniz. İş hayatınızla ve özel yaşamınızla ilgili ilişki ve işbirlikleriniz yeniden değerlendirmeyi gerektirebilir. Sizi olumsuz etkileyen ilişkileri veya işbirliklerini bir kenara bırakıp kendi istek ve önceliklerinize yönelebilirsiniz.


YENGEÇ
Ani tepkiler verebilirsiniz. Alışılmadık çevrelerde veya alışılmadık durumlarda hoşunuza gitmeyen olaylar yaşanıyor hissine kapılabilirsiniz. Ama zamanla aynı ortamlardaki güzelliği görüp, uyum sağlamanız söz konusu olabilir. Farklı kültürleri ve farklı yaşam tarzlarını tanımaya çalışmanızda fayda var.

ASLAN
Farklı durumlarla karşılaşabilir, durumlardan farklı sonuçlar çıkartabilirsiniz. Bazı değişiklikler ya da oluşan farklı olaylar nedeniyle planlarınızın bazılarını uygulamaya koymanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz. Aşk hayatınız ya da yapılacak kutlamalar ön planda.

BAŞAK
Eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir. Olumsuz ve eleştirici değil, sizi motive eden ve destekleyen kişilerle bir arada olmaya çalışmanızda fayda var. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerden uzak durmalı, sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız.

TERAZİ
Romantik planlar yapmanız veya arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz evinizi ya da ailenizi ilgilendiren sorunlardan uzak kalmanızı sağlayabilir. Seyahatler ya da ziyaretler size iyi gelecektir.

AKREP
Sezgilerinize güvenebilir, tecrübelerinizi her alana yansıtabilirsiniz. Tarzınızı konuşturmanız durumunda istediğiniz alanlarda ilerleme sağlamanız kolaylaşacaktır. Özgün bir değişiklik hayatınızda rahata kavuşmanız anlamına gelebilir. İstikrarı korumanız olumlu sonuçlar doğuracağa benziyor.

YAY
Hoş tavırlar içerisinde olmayan, hatta kaba denilebilecek kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir. Kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmemelisiniz. Karşı karşıya olduğunuz sorun çözülecekse, kişisel değişiklikler yapmaktan çekinmemelisiniz.

OĞLAK
Birkaç eksiği gidererek ya da yarım kalan veya aksayan yerleri tamamlayarak çok çaba sarf ettiğiniz konuların üstesinden gelebilirsiniz. Size ekstra kazanç getirecek parlak fikirleriniz olabilir. Bir kenara not almanızda fayda var. Diğerleri için para harcamanız gerekmiyor. Ortak kaynak kullanımı gerektiren iş ya da aktivitelerden uzak durmalısınız.

KOVA
Size ek gelir getirebilecek yollar arayabilir, yeteneklerinizi paraya çevirmek isteyebilirsiniz. Farklı işleri araştırabilirsiniz ya da evden yapabileceğiniz işler aklınıza gelebilir. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz özel yaşamınıza iyi gelebilir.

BALIK
Duygusal anlamda kırılmak istemiyorsanız, tam olarak neler olup bittiğini anlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var. Araştırmacı olmak, olan biteni gözlemlemek, ama bir taraftan da istikrarı korumak, istediğiniz sonucu almakla istemediğiniz durumda kalmak arasındaki ince çizgiyi oluşturuyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder