Facebook Ailesi

Custom Search

29 Ocak 2017 Pazar

30 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Plansız şekilde ilerlemek veya daldan dala konmak doğru bir karar olmayabilir. Bunun yerine planlanmış değişiklikler üzerinde durmanızda fayda var. Jest ve yardım talepleriniz karşılıksız kalmayacaktır. Çekinmeden sorabilirsiniz. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz ön olanda.

BOĞA
İşbirliklerinin, uzlaşmacı olmanın ve bilginizi artırmanın faydasını görebilirsiniz. İnsanlara olan tavırlarınız almak istediğiniz sonuçların olumlu veya olumsuz olmasını birebir etkileyebilir. Başladığınız işleri bitirmelisiniz.

İKİZLER
İlerlemek istediğiniz yön, duygu ve düşünceleriniz veya hayata bakışınız üzerine daha fazla yorum yapmanın faydasını görebilir, doğru seçimleri yapmanıza faydası olacak yorumlar alabilirsiniz. Sizi bazı konularda yönlendirmeye veya ikna etmeye çalışan kişiler olabilir.


YENGEÇ
Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz. Bu durumu bir tecrübe olarak ele almalı ve dersler çıkartmalısınız. Esnek olmanız durumunda amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay olacaktır. Önemli bir ilişkinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

ASLAN
Bazı ilişkilerinizin veya işbirliklerinizin gelişmesine yardımı dokunacak konuşmaları başlatabilirsiniz. Olumlu öneri ve tavsiyeleriniz, diğerlerinin her tür katılımına olanak sağlamanız ilişkilerinizin kuvvetlenmesini ve geleceğe olumlu bakmanızı sağlayabilir.

BAŞAK
Değişiklik yapılması gereken konularda değişiklikler yapabilirsiniz ama hayatınızda bugün veya gelecekte bazı riskler oluşturabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Geleceğinizi planlamalısınız. Fiziksel aktiviteler stresi azaltmanıza yardımcı olabilir.

TERAZİ
Bugünlerde karşı karşıya geldiğiniz herkesi sempatikliğiniz veya çekiciliğinizle kolayca etkileyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulamaya koyarken zekanızı serbest bırakmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinmemelisiniz. İstediklerinizi almak için yardıma ihtiyacınız varsa, sormaktan çekinmeyin.

AKREP
Yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak işlerle ilgilenmeli, mümkünse evde vakit geçirmeye çalışmalısınız. Çevrenizi güzelleştirici işlerle vakit geçirebilirsiniz. Diğerlerinin söylediklerine kulak asmamalı veya planlarınıza karışmasına izin vermemelisiniz. Tartışmalara girmekten kaçının.

YAY
İstikrarsız hareketleriniz veya tahmin edilmesi zor yapınız size bazı bedeller ödetebilir. Dikkatli olmamanız durumunda bazı kişiler söylemek istediğiniz şeyleri yanlış anlayabilirler. Olumlu değişiklikler yapılmasını sağlayabilecek plan ve projelere odaklanmalısınız. Eskiden tanıdığınız bazı kişiler tekrar sizinle görüşmek veya bir arada olmak isteyebilirler.

OĞLAK
Bazı anlaşmaların üzerinden geçebilir, istediğinizi almanızı sağlayacak değişiklikleri yapabilirsiniz. Pazarlıklar esnasında elinizi güçlü tutmanın faydasını görebilirsiniz. Kendi işlerinizi kendi bildiğiniz şekilde ele almalı, başkalarının hareketlerinin almak zorunda olduğunuz kararları etkilemesine izin vermemelisiniz.

KOVA
Aranızda yaş farkı olan kişilerle olumlu vakit geçirebileceğiniz günler. Sevdiğiniz kişilere veya kendinize dürüst olmanız durumunda, dikkatleri üzerinize çekebilir ve talihli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi daha konforlu hale getirme olasılığını doğru kullanın.

BALIK
Bazı olayları net olarak yorumlamakta veya neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki herkes yeterince dürüst, sadık veya belli konular için yeterli olmayabilir. Enerji, para veya zaman alabilecek konularda bağlayıcı sözler vermeden ya da anlaşmalar yapmadan önce gerekli araştırmaları bizzat siz yapmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder