Facebook Ailesi

Custom Search

25 Ocak 2017 Çarşamba

30 Ocak - 5 Şubat 2017 Haftasi Burçlar

30 Ocak- 5 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Planlarımızı gizli tutmak isterken, yaşamımızla ilgili önemli kararlar alabiliriz. Sabırlı ve dayanıklı olacağımız hafta içinde, karşılaşacağımız olaylar karşısında takınacağımız tavırlar önem kazanacak. Kişisel ilişkilerimizde mesafeli ve temkinli olmalı ve çıkarlarımızı gözardı etmemeliyiz. Duygusal ilişkilerimizde sorunlar yaşayabiliriz. Kıskançlıklar söz konusu olacak. Bazı duygu kavgaları gündeme gelecek. Bu hafta, korkularımızla başa çıkmayı öğrenmeliyiz. İçinde bulunduğumuz şartları yeniden düşüneceğiz. Sınırlarımızı bilmek isteyebiliriz. Bazılarımız özel toplantılar için, gardrobumuza yeni kıyafetler ilave edebiliriz.

Kişilerin fiziksel anlamda kendilerini düşük kondisyonlu hissedecekleri bir hafta. Bankalarla ilgili yeni düzenlemeler söz konusu olacak. Çevresel ilişkilerde kapalı davranış biçimleri sergilenecek. Bazı gizlilikler söz konusu olacak. Toplu taşımacılık konusunda sorunlar çıkabilir. Aile bireyleri arasında yaşanacak problemlere dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı gizli kalmış konular yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Devletler arası politika bağlantıları basını meşgul edecek. Verilmiş sözler söz konusu. Aşılması gereken problemlerin çözümü için yeni fikirler üreteceğiz. Sanatçıların kendilerini özgür hissedecekleri bir hafta. Konuşmalarda aşırıya kaçan sözcükler kullanılabilir.

KOÇ:
Bu hafta, Güneş ve Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Sosyal ve kişisel yaşamınızda istediğiniz enerjiyi yakalarken, partnerinizle birlikte ortak çalışmalara katılacaksınız. Yolculuklar söz konusu olacak.Arkadaşlarınızla ortak çalışmalarınızda bazı sürtüşmeler söz konusu olacak. Organizasyon konularında bazı sorunlar çıkabilir. Acele etmemeli ve temkinli davranmakta ısrarcı olmalısınız.

BOĞA:

Ailenizin bazı masraflarına katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. Kendi gücünüzü sevdiklerinizle paylaşmak niyetindesiniz. Sevdiklerinizle ortak kararlar alacaksınız. Bazı sorumluluklarınız artacak.Kendinizi aşma konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Mesleki anlamda sezgilerinizi ustaca kullandığınız için, çevrenizden takdir alıyorsunuz. Ailenizle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz.


İKİZLER:
Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler, sizin için oldukça sevindirici olacak. Partnerinizle macera yaşamak istiyor ve birlikte yeni ve birlikte ortak kararlar almak istiyorsunuz. Çalışma yaşantınızla ilgili yeni durumlar söz konusu olacak. Görüşeceğiniz kişilerin, sizin için önemli bir performans sergileyeceğini biliyor ve yaşam rotanızı farklı yöne kaydırmak istiyorsunuz.


YENGEÇ:

Maddi konularda istediğiniz başarıya kavuşmak için, her türlü donanıma sahipsiniz. Gücünüzü yükseltmek için bazı değerlerin önemli olduğunu kabul ediyor ve mütevazı olmak istemiyorsunuz. Bu hafta, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bir hedef belirleyeceksiniz. Siz yeniliklere açık değilsiniz. Karşı tarafın cesur davranışları karşısında kendi sınırlarınızı çizmek isteyebilirsiniz.

ASLAN:
Güçlü enerjinizi hem kendiniz, hem de çevreniz hissediyor. Yapacağınız her şeyi, önceden tasarlamalısınız. Spontan işlerden hoşlanmanıza rağmen, sosyal enerjinizi bazen yanlış kullanabiliyorsunuz. Bu hafta kişisel ilişkilerinizi güçlendirmek için önemli adımlar atabilirsiniz. Yakın dostlarınızın eski tekliflerini tekrar yenileme durumları söz konusu olacak. Yeniden deneyebilirsiniz.

BAŞAK:
Bu hafta, ailenizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak birçok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Dostlarınızı memnun etmeyi arzulayabilirsiniz. Bu hafta, çalıştığınız kişilerle aranızda tartışma konusu olabilecek olaylardan uzak kalmalısınız. Alıngan olacaksınız. Size aktarılacak olaylara karşı savunmanızı hazırlamalısınız.

TERAZİ:
Zihinsel enerjiniz olumlu ve algılama yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. İşinizdeki problemlerinizi kolay bir şekilde aşabileceğiniz bir hafta. Şansınızı her konuda zorlamaktan çekinmiyorsunuz. Maddi konularla ilgili bütçenizi değiştirmek zorunda kalacaksınız. Kişisel çabalarınızın oldukça yoğun olduğu bir hafta yaşayacaksınız.

AKREP:
Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmak için gerekli enerjiye sahipsiniz. Maddi konularda hırslı yönünüzü vurguluyorsunuz. Engellere takılmak istemiyorsanız, özgürlüğünüzü ikinci plana atmalısınız. Yakın dostlar ve akraba ilişkilerinize yeni bir bakış açısı oluşturacaksınız. Bu hafta, aile ve yakınlarınızla ortak kararlar alabilirsiniz. Ailenizde yepyeni ve güzel oluşumlar söz konusu olacak.

YAY:
Finans konularında karşı tarafın gücünden faydalanmak için, uygun ve olumlu bir hafta..Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesur bir şekilde olaylara sarılıyorsunuz. Sezgisel yeteneğiniz artıyor. Maddi gücünüzü kendi çabalarınızla oluşturmak isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla ortak çalışmalarda sezgisel yeteneğinizi kullanacaksınız. Yaratıcı ruhunuzu ortaya koyamadığınızda sinirli oluyorsunuz.

OĞLAK:
İş birliğine önem vermeniz gerektiğini siz de fark ediyor ve bu hafta, daha sosyal olmaya gayret ediyorsunuz. Orijinal fikirlerinizi kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Özgün bir stil geliştirmelisiniz. Plüton enerjinizi yükseltiyor. Kendinizle ilgili değişimler söz konusu. Partnerinizle aranızda bir takım sürtüşmeler gündeme gelecektir. Bu hafta kırıcı davranışlardan uzak kalmalısınız.

KOVA:
Birlikte çalıştığınız kişilerin gücünden faydalanmak için her türlü şarta sahipsiniz. Bu hafta, onların orijinal düşüncelerinden yola çıkarak, performansınızı yükseltecek ve başarınızı perçinleyeceksiniz. Kendinizi ispat etmek istediğiniz konularda, yeni başlangıçlar yapmayı hedefliyorsunuz. Bu hafta, sezgilerinizi doğru kullanmalısınız. Her zamanki gibi beklemeli ve adımlarınızı sakin atmalısınız.

BALIK:
Düşüncelerinizde yanılma payınızın olması bile, sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Emir verir gibi konuşmalarınız ise en yakın arkadaşlarınızın bile tepkisini alıyor. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Neptün, olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Çekici ve parlak yönleriniz belirgin bir hal alıyor. Bu hafta, sözleriniz anlamlı ve cesur olacak. Sezgileriniz güçleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder