Facebook Ailesi

Custom Search

30 Ocak 2017 Pazartesi

31 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
İşlerin tamamlanması veya halledilebilmesi için eğer yalnız çalışmanız gerekiyorsa, yalnız hareket etmenizde fayda var. Yardım beklemek ya da aramak zaman kaybı olabilir. Bunun yerine siz, ne istiyorsanız yalnız başınıza hareket edebilirsiniz. Bazı konularda insanların işinize karışmasını ya da itirazlarla karşılaşmak istemiyorsanız sır saklamayı bilmeniz gerekiyor.

BOĞA
İş hayatınızda sorundan kaçınmalı ve iş arkadaşlarınızla veya birlikte iş yaptığınız kişilerle iyi geçinmelisiniz. Önemsediğiniz ya da dış görünüşünüzü ilgilendiren konularda değişikliklere gitmek için de uygun bir gün olmayabilir. Eyleme geçmeden önce, ne yapmak istediğinizi kafanızda tam olarak netleştirmeniz gerekiyor.

İKİZLER
Yeni iş fırsatlarını kovalamalı, sorumlu olduğunuz işlerde kendinizi dönemin ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre güncellemelisiniz. Sempatikliğinizi veya anlayışlılığınızı ortaya koymaktan çekinmemeniz durumunda sevdiğiniz kişilerin jest ve yardımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ
Geçmişi hatırlayabilir ve hatırlamaktan hoşlandığınız şeylerin üzerinden geçebilirsiniz. Evinizde konforunuzu artıracak veya daha fazla kişinin yaşamasına olanak sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı şeyleri farklı şekilde ele almaktan korkmamalısınız.

ASLAN
Değişiklik veya bazı konularda yapılacak değişiklikler size iyi gelebilir. Kendinizi iyi hissedecekseniz bir tatile çıkmaktan daha güzel bir şey olmayabilir. Geleceğinizle ilgili doğru kararlar alabilmek, doğru seçimler yapabilmek için kendi başınıza kalmaya ihtiyacınız var.

BAŞAK
Eğlenceye zaman ayırmalı, dışarı çıkıp keyifli vakit geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız yeni insanlar veya bazı kişiler hayatınızın farklı alanlarında size ufak büyüklü şanslar getirebilir. Duygularınızı göstererek, olumlu yönde ilerleyebilirsiniz.

TERAZİ
Bazı şeylerin oturduğunuz yerden size gelmesi imkansız. Dolayısıyla, harekete geçmeli ve planlar yapmalısınız. Zekanız ve sempatikliğinizle ilerlemeniz zor olmayacaktır. İletişim ağınızı veya teknolojik iletişim araçlarını aktif şekilde kullanarak daha olumlu işbirlikleri ya da ilişkiler kurmanızı, olumlu etki bırakmanızı sağlayacak adımlar atabilir, özgüveninizi artırabilirsiniz.

AKREP
Yeni eğitimler, seminerler, kurslar, seyahatler, farklı alanlarda edinilecek bilgiler yeteneklerinizi farklı şekilde değerlendirmenize ya da alışılmadık kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Bazı konularda katılımcı olmaya yanaşmayan kişiler nedeniyle siz yolunuzdan dönmemelisiniz.

YAY
Aşırı harcamalardan veya kendinizi zor duruma düşürebileceğiniz aktivitelerden kaçınmanız gerekiyor. Paranızı veya değerli şeylerinizi koruyun. Sizi mantıksızca şeyler yapmaya zorlayan kişiler olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olsa da, bununla bağlantılı konularda borca girmek durumunda değilsiniz. Sizi seven sizi olduğunuz gibi kabul etmeli.

OĞLAK
Maddi veya resmi başlıklı konularda olumlu değişiklikler yapmanıza katkısı olabilecek kişileri etkilemek için elinizden geleni yapmalısınız. Daha eğlenceli olabilmek için yapacağınız değişiklikler gelecek vaat eden iş tekliflerini gündeme getirebilir.

KOVA
Hayatınıza nasıl ve ne yönde devam edeceğinizi bulmak için biraz dinlenmeye veya kendi başınıza kalmaya ihtiyacınız var. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz, seçeneklerinizi değerlendirebileceğiniz zamanlardasınız. Dolayısıyla, her şeyi en ince ayrıntısıyla düşünmeniz gerekiyor.

BALIK
Daha iyi bir gelecek için, günümüzü ve geçmişi en iyi şekilde analiz etmeniz ve detaylı düşünmeniz gereken zamanlardasınız. Yeni başlangıçlar yapmak sizi korkutabilir. Sil baştan başlamanın zorlukları olduğu kadar canlandırıcı etkisi de vardır malum. Dolayısıyla, daha özgür ve şanslı durumlar yaratabilmek için önünüzdeki yolu temizlemenin faydalı olabileceğini düşünebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder