Facebook Ailesi

Custom Search

3 Ocak 2017 Salı

4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

4 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Önümüzdeki on gün içerisinde, aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren başlıklarda sonlanma ya da netice alma enerjisi ön planda.

Boğa
Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda hassasiyetler söz konusu olabilir. Maddi başlıklı konularda da sonuç almaya başlayabilirsiniz.

İkizler
Yaşanabilecek yeni gelişmeler hayata yeni bir gözle bakmanıza veya yeni bir hedef belirlemenize yardım edecektir. Yakın çevrenizden kişilerin (akrabalar, kardeşler, kuzenler, komşular gibi) hayatlarında yaşanabilecek problemlerle ilgilenmeniz de gerekebilir.


Yengeç
Otorite konumundaki kişilerle paylaşmak isteyeceğiniz önemli ve çarpıcı fikirleriniz ya da projeleriniz olabilir. Bu fikri kazanca çevirme şansı bulamasanız bile, diğerlerinin dikkatini çekmeniz size olan hayranlığı artırabilir. Ya da sevdiğiniz kişilerle problemlerinizi görüşme şansı bulabilirsiniz. Maddi başlıklı konularda, bazı hassasiyetler oluşabilir.

Aslan
Başarılarınızla göz doldurabilir, imajınızı güçlendirebilir veya olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Size duyulan hayranlık artacaktır. Sonlanma veya sonuçlanma enerjileri de devrede. Hayati kararlarınız söz konusu olabilir. Stresli enerjiler bitmeden karar almamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Başak
Uzun zamandır sahip olduğunuz fikirleriniz ve düşünceleriniz tamamen değişime uğrayabilir. Sevme ve sevilme ihtiyacı duyabilirsiniz bugünlerde. Arkanızdan çevrilen olaylar ortaya çıkabilir, rüyalarınızda artış yaşayabilirsiniz.

Terazi
Entelektüel kişilerle bir araya gelebilir, ortak zevkleriniz üzerine derin tartışmalarda ve fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlilik görülebilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde esnek olmanız gerekecek.

Akrep
Özellikle kariyerinizi, toplum içerisindeki duruşunuzu veya iş hayatınızı ilgilendiren konular neticeye kavuşabilir ya da sonlanabilir.

Yay
Eğitimsel, seyahat, hukuk, medya, pazarlama, halkla ilişkiler başlıklı konularda hassasiyetler oluşabilir. Yeni kararlar almanız mümkün.

Oğlak
Bazı kişilerin duygu ve düşüncelerinizi bilmesi gerektiği fikrinden hareketle bu kişiyle açık açık konuşabilirsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerinizde (nafaka, kredi, borç alacak, eşinizin gelirleri ve giderleriyle ilgili problemler, burs, vergi, sigorta, komisyon gibi) sıkıntılı durumlar oluşabilir.

Kova
Planlarınızın bazılarında değişiklikler yapmanız gerekebilir. Hayatı ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, yer değişikliği ve ikili ilişkilerinizle ilgili olaylar ve kararlar ön plana çıkabilir.

Balık
Önümüzdeki on gün içerisinde, iş hayatınızı ilgilendiren olaylar ya da oluşan hoş olmayan durumlar sizi rahatsız edebilir. İş hayatınıza özenle yaklaşmanız gerekebilir. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder