Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ocak 2017 Çarşamba

5 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

5 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Sevdiğiniz veya güvendiğiniz kişilerle uzun vadeli anlaşmalar yapabilirsiniz. Ancak, maddi içerikli detaylara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, arkadaşlığınız zarar görebilir.

Boğa
Bugünlerde, seyahatler, keyifli programlar veya tatil planları gündemde olabilir. Kişisel gelişiminize katkısı olabilecek etkinliklere katılabilirsiniz.

İkizler
Kendinizi iyi hissedeceğiniz, hayata olumlu bakabileceğiniz bir gün. Şanslı durumlar veya fırsatlar da söz konusu olabilir.

Yengeç
Romantik veya yaratıcı rüzgarlar sizi sanatla ya da edebiyatla daha fazla iç içe hale getirebilir. Yeni tarzlar, kitaplar veya sanatçılar ilginizi çekebilir. Sizinle aynı zevkleri paylaşmayan kişilerle tartışmamaya çalışmalısınız.


Aslan
Bugünlerde, aldatıcı kişiler veya durumlar dikkat gerektiriyor. Kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz. Aileniz hariç herkese şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

Başak
Ailenizi veya evinizi ilgilendiren başlıklarda keyfinizin yerinde olduğu güzel bir gündesiniz. Aşırı veya coşkulu tavırlarınız dikkat çekebilir.

Terazi
Rutin akışınızda yaşanabilecek değişiklikler nedeniyle başkalarından yardım almaya ihtiyaç duyabilir ve aradığınız yardımı bulabilirsiniz. İş hayatınızda veya maddi başlıklı konularda düşünceli davranmanın olumlu karşılığını görebilirsiniz.

Akrep
Hoşunuza gitmeyecek gelişmelerden kaçmak için farklı uğraşlar içerisine girmek veya olanları unutmak isteyebilirsiniz. Ancak, gerçeklerden kaçmak gerçekleri değiştirmiyor malum. Yine de sosyalleşmek ve arkadaşlarla vakit geçirmek size iyi gelecek. Davetler ve teklifler söz konusu olabilir.

Yay
Ailenizle ilişkilerinizde yardımsever tavırlarınızla göz dolduruyorsunuz. Aile üyelerinize katkılarınız, desteğiniz veya yardımlarınız ya da evle ilgili uğraşlarınız ön planda. İş hayatınızda bazı konuları hafife almamalı ya da aşırı pozitif olmamalısınız.

Oğlak
Sosyal faaliyetleriniz esnasında ya da sosyal ortamlarda katkılarınız ve yardımlarınızla göz doldurabileceğiniz, bu kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz günler.

Kova
İşle bağlantılı ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle olumlu ilişkiler kurabilir, bu kişilere yardım edebilirsiniz. Yaptıklarınızın maddi anlamda olumlu geri dönüşleri söz konusu olabilir.

Balık
Aileniz ve arkadaşlarınız güvenilir bir kişi olmanın yanı sıra neler yapabileceğinizi de görebilirler. İstediğiniz kişiye dönüşme şansı bulabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin kuvvetleneceği, eğlenceli aktivitelere açık günlerde olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder