Facebook Ailesi

Custom Search

5 Ocak 2017 Perşembe

6 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

6 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Tembellik etmemeli veya başkalarının görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmesini beklememelisiniz. Kendi üstünüze düşeni yapma konusunda ne kadar ısrarcı olursanız, o kadar az eleştiri ve şikayet söz konusu olacaktır. Diğerlerini de size destek olmaya ikna edebilirsiniz.

BOĞA
Arkadaş ve akrabalarınızın fikirlerini dinlemeye zaman ayırmalısınız. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına kulak vererek sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.

İKİZLER
İyi bir arkadaşınızla, aile üyelerinizden bazılarıyla veya partnerinizle aranızda güven ya da anlayış sorunlarına bağlı problemler oluşabilir. Ortamı netleştirebilmek için doğru sorular sormak veya doğru cevaplar vermek gerekebilir. Yaşam tarzınızla ilgili seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.


YENGEÇ
Bazı kişileri etkilemek için gereğinden fazla harcamalar yapabilir veya hediyeler ya da ödünler verebilirsiniz. Kimsenin dikkatini çekmek için harcama yapmak zorunda değilsiniz. Başkalarının değil, kendi hayatınızı iyileştirmeye çalışmalısınız.

ASLAN
Ne sunacağınıza ve nasıl sunacağınıza dikkat edin. Bazı konuları abartmanız veya aşırıya kaçmanız durumunda kötü görünebilirsiniz. Doğrulara odaklanıp, olumlu değişikliklerden bahsetmeniz ise, iyi bir görünüm oluşturmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınız ön planda.

BAŞAK
Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda evinizle ilgili problemler söz konusu olabilir. İş hayatınızla özel yaşamınız arasında dengeyi kurmanız gerekiyor. Bilginizi artıracak seyahatler söz konusu olabilir.

TERAZİ
Bazı endişeleriniz olabilir. Sevdiğiniz şeylerle vakit geçirmeniz stresi azaltmanıza ve strese neden olan konuları çözmenize yardım edebilir. Bazı kişilerle yapacağınız konuşmalar hayatınızla ilgili olaylara farklı açılardan bakmanıza yardım edebilir.

AKREP
Size ilham veren kişilerle işbirlikleri yapabilir, alışılmadık yerleri ziyaret edebilir veya ilginç kişilerle fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Evde sevdiğiniz şeyler yaparak vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler sizi mutlu edebilir.

YAY
İlgilendiğiniz işlerle, tatillerle veya hobilerle ilgili bilgiler toplayabilir, bu amaçla gün içerisinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

OĞLAK
Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgili kendinizi üzmemelisiniz. Yapabileceklerinize odaklanmalı, hayatınızı güzelleştirmenin yollarını aramalısınız. Evinize veya sevdiğiz kişilerle ilişkilerinizle ilgili geliştirici aktivitelere odaklanmanızda fayda var.

KOVA
Plan veya fikirlerinizi paylaşmanız durumunda bazı kişilerin dikkatini çekebilir veya bazı kişileri motive edebilirsiniz. Ancak kaldırabileceğinizden fazla yük almaktan kaçınmanız gerekiyor. Elde etmek için çok çaba harcadığınız desteği kaybetmemelisiniz.

BALIK
Endişelerinizi ve çözümlerinizi paylaşarak fark yaratabilirsiniz. İkili ilişkileriniz veya sağlık sorunları sizi yavaşlatabilir. Üzerinizde yeterli etkiyi yaratamayan kişilerle ilişkilerinizi azaltabilir ve yola yalnız devam edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder