Facebook Ailesi

Custom Search

6 Ocak 2017 Cuma

7 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

7 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde, değişik fikirlere veya alışılmadık kişilere karşı esnek ve bu kişilerin ya da fikirlerin size katacağı veya öğreteceği şeylere açık olmalısınız.

Boğa
Çekiciliğiniz artıyor, yıldızınız parlıyor ve etrafınızda sizin gibi insanlar görmek istiyorsunuz. Çekiciliğinizi kullanarak pek çok şeyin altından kalkabilirsiniz.

İkizler
İstekleriniz gerçek olabilir ama sanki bu durum sizde bir hoşnutsuzluk veya amaçsızlık yaratacağa benziyor. Ancak, hafta sonuna doğru yaşanabilecek yeni gelişmeler hayata yeni bir gözle bakmanıza veya yeni bir hedef belirlemenize yardım edecektir.


Yengeç
İş arkadaşlarınız veya birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde gerilimler oluşabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda ani tepkiler vermekten ya da ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

Aslan
Bugünlerde yaşananlar iş hayatınızda bazı sıkıntılı durumlarla ilgilenmenizi gerektirebilir. Bu anlamda endişeli olabilirsiniz veya işle bağlantılı bazı rahatsızlıklarınız ön plana çıkabilir.

Başak
Yaptığınız işlerde başarı sağlamak veya iş hayatınızla ön plana çıkmak isteyeceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Üzerinde yoğunlaştığınız işler veya iş yaşamınız ön planda.

Terazi
Sevdiğiniz kişilerle(partner, aile, arkadaş) ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık birkaç günlük süreçtesiniz. Sakinliğinizi korumanızda ve tartışmalı ortamlara girmemenizde fayda var.

Akrep
Amaç veya hedeflerinize ulaşmanız ya da bazı işleriniz konusunda engellendiğinizi hissedebilir veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Yapı olarak aklınızdan geçen şeyleri saklama konusunda ne kadar isteksiz olduğunuzu düşünürsek, rahatsızlıklarınızı dile getirmenizin tartışmalara neden olabilir.

Yay
Kendinizi olduğunuzdan genç hissedebileceğiniz, gençlerle vakit geçirmek isteyebileceğiniz veya hareketleriniz ya da şakalarınızla gençlik günlerinizi aratmayacak ruh halinde olabileceğiniz günlerdesiniz. Riskli işlerden kaçınmalı, para kaybetme ihtimalinizi göz ardı etmemelisiniz.

Oğlak
Ailenizle veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde yine anlaşmazlıklar yaşayabilir (ani tepkiler vermeyin) veya ilgilenilmesi gereken iş ve görevler varsa bu görevlerle uğraşma işi yine size düşebilir.

Kova
Yakınlarınız, müşterileriniz, servislerinizden faydalanan kişiler gibi şimdilik güzel öneri ve tavsiyelerinize duymak konusunda biraz isteksiz olabilirler.

Balık
Bazı kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz birkaç gün. Sağlığınızı ise, ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Gribal enfeksiyonlu kişilerden uzak durmalı, uykunuzu almalı ve sağlıklı beslenmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder