Facebook Ailesi

Custom Search

7 Ocak 2017 Cumartesi

8 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

8 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Ne istediğinizi göstermek için kelimelerden değil, hareketlerden faydalanmalısınız. Kesin ve aktif olmanız en iyi etkiyi yaratmanızı sağlayabilir. Bazı jestleriniz veya sürprizleriniz sevdiğiniz kişileri mutlu edebilir. Samimi ve uzun vadeli sözler söz konusu olabilir.

BOĞA
İmajınızı, toplum içerisindeki pozisyonunuzu veya duruşunuzu ilgilendiren stratejik hamleler yapabilirsiniz. Kafanızdan geçenleri dile getirebilir ve diğerlerini ikna etme konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Cesaretiniz karşılıksız kalmayacaktır.

İKİZLER
Duygusal problemleri hızla çözmek daha kolay olabilir. Çevrenizde olan biteni görmezden gelmeniz durumundaysa, olayların büyüdüğüne tanık olabilirsiniz. Size uymuyorsa diğerlerinin arkasından gitmek zorunda değilsiniz. Aşk hayatınızda yanıltıcı etkilere açıksınız.


YENGEÇ
Hayat tarzınızda hayat kalitenizi artıracak ve stresi azaltacak değişiklikler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yaparak ve sevdiğiniz işlerle uğraşarak vakit geçirmelisiniz.

ASLAN
Neler olacağını beklemek yerine, bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Herkesi memnun etmek zor. Önemli olan, kendi doğrularınıza ve ilkelerinize göre davranabilmeniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar sizi aydınlatabilir.

BAŞAK
Size keyif veren kişilerle planlar yapmadan önce, görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. İletişim ağınızı genişletmeniz veya sosyalleşmeniz durumunda alışılmadık bağlantılar kurulabilir. Bazı konuları hafife alıyor olabilirsiniz.

TERAZİ
Seyahat planlayabilir veya aşk hayatınızı ilgilendiren programlar yapabilirsiniz. Dış görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapmanız durumunda olumlu sonuçlar ortaya çıkabilir. Bazı kişilerin tavırlarının sizi rahatsız etmesine izin vermeyin.

AKREP
Yeni ve ilginç şeyler denemenizi sağlayabilecek aktivitelere katılabilirsiniz. Yaşam tarzınızda yapacağınız orijinal değişiklikler evden çalışmanıza olanak tanıyacak planlara sebebiyet verebilir.

YAY
Amaç ve hedeflerinizi unutmayın. Kendinizi geliştirmeniz gerekiyorsa, gerekli değişiklikleri yapmalı veya eğitimleri almalısınız. Altından kalkamayacağınız görev ve sorumluluklardan kaçmalısınız. Tamamlanması gereken işleri bir kenara bırakıp, önemli bir konuda önemli adım atma zamanı.

OĞLAK
İstikrarsız tavırları ya da beklenmedik hareketleri olan kişiler nedeniyle endişeli olabilirsiniz. Kendi işlerinize odaklanmalı ve hedeflerinize yönelmelisiniz. Dedikodulardan sakınmak istiyorsanız, özel hayatınızı sır olarak saklamalısınız.

KOVA
Çocuklarınız veya aile üyelerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Yardımlarınız takdir görecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren olumlu planlar yapabilirsiniz.

BALIK
Sizinle aynı endişelere veya bakış açısına sahip kişilerle yapacağınız işbirlikleri hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Duygusal konuların yaratıcılığınızı veya üretkenliğinizi engellemesine izin vermeyin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder