Facebook Ailesi

Custom Search

4 Ocak 2017 Çarşamba

9-15 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Önemli iş ve görüşmelerimizi öğle saatlerinden itibaren plana almamız daha doğru olabilir. Bu hafta fikir ve düşüncelerimizin hızla değişebileceğini, ani ve düşüncesiz kararlara, acele tavırlara açık olduğumuzu gösteriyor.
Yaratıcılığımız ve hayal gücümüz de bir o kadar yüksek olacaktır. Ancak parlak fikirlerimize destek bulmakta zorlanabiliriz veya fikirlerimizi kimse anlamayabilir. Ağzımızdan kaçan cümleler, istenmeyen açıklamalar söz konusu olabilir.
Kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız.

9 - 15 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
Tembellik etmemeli veya başkalarının görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmesini beklememelisiniz. Kendi üstünüze düşeni yapma konusunda ne kadar ısrarcı olursanız, o kadar az eleştiri ve şikayet söz konusu olacaktır. Diğerlerini de size destek olmaya ikna edebilirsiniz.Bugünlerde, değişik fikirlere veya alışılmadık kişilere karşı esnek ve bu kişilerin ya da fikirlerin size katacağı veya öğreteceği şeylere açık olmalısınız.

BOĞA
Arkadaş ve akrabalarınızın fikirlerini dinlemeye zaman ayırmalısınız. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına kulak vererek sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.Çekiciliğiniz artıyor, yıldızınız parlıyor ve etrafınızda sizin gibi insanlar görmek istiyorsunuz. Çekiciliğinizi kullanarak pek çok şeyin altından kalkabilirsiniz.


İKİZLER
İyi bir arkadaşınızla, aile üyelerinizden bazılarıyla veya partnerinizle aranızda güven ya da anlayış sorunlarına bağlı problemler oluşabilir. Ortamı netleştirebilmek için doğru sorular sormak veya doğru cevaplar vermek gerekebilir. Yaşam tarzınızla ilgili seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.İstekleriniz gerçek olabilir ama sanki bu durum sizde bir hoşnutsuzluk veya amaçsızlık yaratacağa benziyor. Ancak, hafta sonuna doğru yaşanabilecek yeni gelişmeler hayata yeni bir gözle bakmanıza veya yeni bir hedef belirlemenize yardım edecektir.

YENGEÇ
Bazı kişileri etkilemek için gereğinden fazla harcamalar yapabilir veya hediyeler ya da ödünler verebilirsiniz. Kimsenin dikkatini çekmek için harcama yapmak zorunda değilsiniz. Başkalarının değil, kendi hayatınızı iyileştirmeye çalışmalısınız.İş arkadaşlarınız veya birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde gerilimler oluşabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda ani tepkiler vermekten ya da ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

ASLAN
Ne sunacağınıza ve nasıl sunacağınıza dikkat edin. Bazı konuları abartmanız veya aşırıya kaçmanız durumunda kötü görünebilirsiniz. Doğrulara odaklanıp, olumlu değişikliklerden bahsetmeniz ise, iyi bir görünüm oluşturmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınız ön planda.Bugünlerde yaşananlar iş hayatınızda bazı sıkıntılı durumlarla ilgilenmenizi gerektirebilir. Bu anlamda endişeli olabilirsiniz veya işle bağlantılı bazı rahatsızlıklarınız ön plana çıkabilir.

BAŞAK
Görev veya sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda evinizle ilgili problemler söz konusu olabilir. İş hayatınızla özel yaşamınız arasında dengeyi kurmanız gerekiyor. Bilginizi artıracak seyahatler söz konusu olabilir.Yaptığınız işlerde başarı sağlamak veya iş hayatınızla ön plana çıkmak isteyeceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Üzerinde yoğunlaştığınız işler veya iş yaşamınız ön planda.

TERAZİ
Bazı endişeleriniz olabilir. Sevdiğiniz şeylerle vakit geçirmeniz stresi azaltmanıza ve strese neden olan konuları çözmenize yardım edebilir. Bazı kişilerle yapacağınız konuşmalar hayatınızla ilgili olaylara farklı açılardan bakmanıza yardım edebilir.Sevdiğiniz kişilerle(partner, aile, arkadaş) ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık birkaç günlük süreçtesiniz. Sakinliğinizi korumanızda ve tartışmalı ortamlara girmemenizde fayda var.

AKREP
Size ilham veren kişilerle işbirlikleri yapabilir, alışılmadık yerleri ziyaret edebilir veya ilginç kişilerle fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Evde sevdiğiniz şeyler yaparak vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler sizi mutlu edebilir.Amaç veya hedeflerinize ulaşmanız ya da bazı işleriniz konusunda engellendiğinizi hissedebilir veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Yapı olarak aklınızdan geçen şeyleri saklama konusunda ne kadar isteksiz olduğunuzu düşünürsek, rahatsızlıklarınızı dile getirmenizin tartışmalara neden olabilir.

YAY
İlgilendiğiniz işlerle, tatillerle veya hobilerle ilgili bilgiler toplayabilir, bu amaçla gün içerisinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.Kendinizi olduğunuzdan genç hissedebileceğiniz, gençlerle vakit geçirmek isteyebileceğiniz veya hareketleriniz ya da şakalarınızla gençlik günlerinizi aratmayacak ruh halinde olabileceğiniz günlerdesiniz. Riskli işlerden kaçınmalı, para kaybetme ihtimalinizi göz ardı etmemelisiniz.

OĞLAK
Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgili kendinizi üzmemelisiniz. Yapabileceklerinize odaklanmalı, hayatınızı güzelleştirmenin yollarını aramalısınız. Evinize veya sevdiğiz kişilerle ilişkilerinizle ilgili geliştirici aktivitelere odaklanmanızda fayda var.Ailenizle veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde yine anlaşmazlıklar yaşayabilir (ani tepkiler vermeyin) veya ilgilenilmesi gereken iş ve görevler varsa bu görevlerle uğraşma işi yine size düşebilir.

KOVA
Plan veya fikirlerinizi paylaşmanız durumunda bazı kişilerin dikkatini çekebilir veya bazı kişileri motive edebilirsiniz. Ancak kaldırabileceğinizden fazla yük almaktan kaçınmanız gerekiyor. Elde etmek için çok çaba harcadığınız desteği kaybetmemelisiniz.Yakınlarınız, müşterileriniz, servislerinizden faydalanan kişiler gibi şimdilik güzel öneri ve tavsiyelerinize duymak konusunda biraz isteksiz olabilirler.

BALIK
Endişelerinizi ve çözümlerinizi paylaşarak fark yaratabilirsiniz. İkili ilişkileriniz veya sağlık sorunları sizi yavaşlatabilir. Üzerinizde yeterli etkiyi yaratamayan kişilerle ilişkilerinizi azaltabilir ve yola yalnız devam edebilirsiniz.Bazı kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz birkaç gün. Sağlığınızı ise, ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Gribal enfeksiyonlu kişilerden uzak durmalı, uykunuzu almalı ve sağlıklı beslenmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder