Facebook Ailesi

Custom Search

16 Ocak 2017 Pazartesi

Balik Burcu Şubat 2017 Yorumu

Balık Burcunu Şubat 2017'te Neler Bekliyor?

Sevgili Balıklar, yarım kalan işlerinizi Şubat ayının son haftasına kadar düzenleyin ve bitirin' Güzel bir ay hatta bir yıl sizi bekliyor. Tabiki  hayatta bazı zorlu sınavlar olabilir ama siz şanslı burçlardan birisiniz.  Kısa bir tatilin keyfini çıkaracaksınız. Akşamları rahatlayın, kendi kendinize ya da sevdiklerinizle zaman geçirin. Venüs'ün etkisiyle eşinizle romantik bir gün geçireceksiniz.

11 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşen Ay Tutulması sayesinde, Mart ayının başlarına kadar ilişkileriniz öne çıkıyor. Ay enerjisi yakın ilişkilerinizi destekleyecek. İş ve özel hayatınızdaki ilişkiler önem kazanacak. Ailenizle olmak isteyeceksiniz.

Romantik bir ilişki gündeme gelebilir, adım atmadan önce iyi düşünün. Sonradan pişman olabilirsiniz.Mars size enerji verecek. Zodyak'ın en kalender burcu olsanız da bazen ani kararlar alıp zamanından önce adım atarsınız. Bu, bazen lehinize olabilir ama iş hayatınız için aynı şey söylenemez.

26 Şubat 2017 tarihindeki Güneş Tutulması, ev ve ailenizle ilgili harcamaları takibe alın. Şubat başında alışverişe çıkmayın. Bu dönemde planlama yapın. Başarı potansiyeliniz arttığı anda harekete geçmeniz daha uygundur. Yeni planlar yapmak için iyi bir dönem..

Olumlu Günler 1,2, 3, 8, 12,15,16,21
Olumsuz Günler 4,6,9, 11, 13, 18,26, 27

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder