Facebook Ailesi

Custom Search

13 Ocak 2017 Cuma

Koç Burcu Şubat 2017 Yorumu

Koç Burcunu Şubat 2017'te Neler Bekliyor?

Sevgili Koçlar Şubat ayına diğer burçlara oranla daha sakin giriyorsunuz..Yönetici gezegeniniz Mars'ın bütün ay boyunca Balık burcunda olması tehlikesiz bir durum gibi görünmeyebilir, gerçekten de öyledir. Evren size, bu kendini yenileme bölgesiyle uyumlu bir şekilde, iç dünyanıza adım atmanızı ve yavaşlamanızı söyler. Gevşemeli, uykunuza dikkat etmeli, Güneş gelecek ay burcunuza girdiğinde yapmak istediğiniz şeyleri düşünmelisiniz. İlişkiler 11 Şubat'ta Ay Tutulması gerçekleşiyor ve  yeni ilişkiler ve yeni planlar için ideal bir dönem..

Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz güçlenecek, akşamları ve hafta sonlan dostlarınızla birlikte olacaksınız. Bekârsanız ve bir eş ya da sevgili arıyorsanız, dostlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. İş yerinde bir takım çalışması içine girebilirsiniz.  26 Şubat'ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmayı çok güzel bir şekilde değerlendirmek elinizde! İş ve özel hayatınızda başarılı bir döneme giriyorsunuz.. Yeni projer, yeni ilişkiler ve dostluklar için güzel enerjiler sizinle..

Çevrenizdekiler sizden ve yeteneklerinizden çok şey bekleyecek. Bütün bunları karşılamak zorlu bir iş olacağından işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Sadece yapacağınızdan emin olduğunuz şeylere söz verin.  Aksaklık olan işlerimizin rayına girdiğini göreceğiniz. Eğer kalıp kırıklıkları yaşattıysak artık düzeltme zamanı..

Oumlu Günler 1,5,8, 9, 14,19, 22,24,28
Olumsuz Günler 4, 6, 13, 16, 20,21,26

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder