Facebook Ailesi

Custom Search

15 Ocak 2017 Pazar

Yay Burcu Şubat 2017 Yorumu

Yay Burcunu Şubat 2017'te Neler Bekliyor?

Sevgili Yaylar, dördüncü evvinizdeki gezegenler sayesinde evinizle ilgili projeler yapacaksınız. Mars'ın enerjisi ve Merkür'ün fikirleri size yardım edecek. Bu projeye ailenizi de dâhil edin. Hızlı davranın ama çok da hızlı değil. Aceleci olursanız kazalara sebebiyet verebilirsiniz. Aletlerle çalışırken ve merdivene tırmanırken dikkatli olun. En iyisi bu ay planladığınız projeyi Mart ayının ilk haftasında uygulamaya başlayın. Bu ay çok fazla insanla görüşeceksiniz.

11 Şubat tarihinde gerçekleşen Ay Tutulması,  yeni insanlarla tanışabilir, tanıdığınız kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilir, kardeşlerinizle irtibata geçmek isteyebilirsiniz. İletişim kurduğunuz bir grup içinde ilgi görebilirsiniz.

Sevgili Yaylar mesleğinizde ilerleme kaydedeceksiniz. İş yerinde dikkat çekecek, artan verimliliğiniz sayesinde olumlu tepkiler alacaksınız. Bu olumlu tepkiler, birkaç ay içinde zam almanızı sağlayabilir. Patronunuzun güvenini kazanmalısınız.

26 Şubat 2017 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Evinizle ilgili projenizde seçtiğiniz renkleri ve diğer dekorları sonradan değiştirmek isteyebilirsiniz. Aile içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Düşüncelerinizi açıklamak için en uygun zamanı bekleyin.

Olumlu Günler 1,5,8, 14, 19, 22, 24, 28
Olumsuz Günler 2, 4, 6, 11, 13, 18,20

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder