Facebook Ailesi

Custom Search

8 Şubat 2017 Çarşamba

13-19 Şubat 2017 Haftasi Burç Yorumlari

13 - 19 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları


Orijinal fikirlere açık bir tavır içinde olacağız. Yaratıcılığımızın engellemesini istemiyor ve içimizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyoruz. Hareketli ve neşeli bir hafta bizi bekliyor. Duygusal sezgilerimizde artış var. Entelektüel olaylara esnek bakarak birçoğumuz bu tür faaliyetlerin içinde olacağız. Çevremizde hoş ve çekici kişiler ilgimizi çekecek. Yeni tanışacağımız insanlara karşı olumlu yaklaşacağız. Çevre ilişkilerimiz güçleniyor. İş potansiyelimizin yükselmesi ile birlikte kabımıza sığamayacağız. Güçlü kişilerden alacağımız destek, yaşadığımız iletişim sorunlarını çözüyor. Dikkat çekici bir haftadayız. Etkili konuşmalarımız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiz. Alışveriş isteğimizdeki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabileceğimiz bir hafta. Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu hafta sonu, eve kapanmak istemeyeceğiz.

Koç Burcu
Maddi konularda istediğiniz çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için, yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Bu hafta emin olmadığınız konular üzerinde konuşmamayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu
Görüşeceğiniz kişiler size şaşırtıcı davranabilir. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.


İkizler Burcu
Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir hafta. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bu hafta özellikle Çarşamba günü , arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanabilir.

Yengeç Burcu
Aşk yaşamınızda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir hafta. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gelişebilir.

Aslan Burcu
Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Çevrenizi etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini çekeceksiniz. Olumlu tepkiler aldığınız zaman motivasyonunuz güçleniyor.

Başak Burcu
Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bu hafta arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kaliteniz artıyor.

Terazi Burcu
İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay olmuyor.

Akrep Burcu
Maddi konularda girişimci yapınız ortaya çıkıyor. Mantık ve akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Elinizdeki olanakları artırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.

Yay Burcu
Ay burcunuzda ilerliyor. Sezgilerinizin yoğun olduğu bir hafta. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içindesiniz. Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

Oğlak Burcu
Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Bu hafta kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. İlginç insanlarla tanışmaktan zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Güven duygunuz gelişiyor.

Kova Burcu
Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bu hafta hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.

Balık Burcu

Bu hafta, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi yansıtabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder