Facebook Ailesi

Custom Search

19 Şubat 2017 Pazar

20 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Bugünlerde, duygularınızı kontrol etmeli ve aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Eşitlik ilkesine dayanmayan ve stresli durumlar söz konusu olabilir. Öncelikle verdiğiniz sözlerin arkasında durmanız ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Beklenmedik kanallardan fırsatlar elde edilebilir.

BOĞA

Görev ve sorumluluklarınızı hassasiyetle ele almalısınız. İlerlemenize yardımı olacak ya da olan kişilere takdirinizi göstermenizde fayda var. Aşk hayatınız veya özel yaşamınız için güzel günlerdesiniz. Keyifli ve romantik planlar yapabilirsiniz.

İKİZLER

Planlarınızı, en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Bir karşılığı olmayacağını fark ettiğiniz işlerden veya yardım etmeniz durumunda bir karşılık alamayacağınız kişilerden uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. İstemediğiniz veya sağlıklı bulmadığınız konularda zorlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişilere izin vermek zorunda değilsiniz.

YENGEÇ

Başkalarının hareketleri veya diğerlerinin yaptığı şeyler sizi engellememeli. İnisiyatif alabilir, kendi yolunuzu kendiniz çizebilir ve neler sunabileceğinizi herkese gösterebilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren değişiklikler size iyi gelebilir veya stresi azaltabilir.

ASLAN

Yeni şeyler deneyebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz veya yeni yerler görebileceğiniz fırsatlar söz konusu. Mücadele ya da rekabet gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin duygularınızı bilmesini sağlamanız veya yaşadığınız olayları paylaşmanız ilişkinizi kuvvetlendirebilir.

BAŞAK

İkili ilişkiler, ortaklıklar veya iş birlikleri kurmaya eğilimli günlerdesiniz. Ancak, bu tür zor yükler üstlenmeden önce, altından kalkması zor işlere girişmediğinizden emin olmalısınız. Bu esnada size yardımı dokunabilecek veya elini sizin kadar taşın altına sokmaya istekli kişiler yüzünü gösterebilir. Fırsatları kaçırmamalısınız.

TERAZİ

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların işinizle ilgili başlıklarda sorun teşkil etmesine izin vermemelisiniz. Kafanızı işinize vermeniz ve üretken olmanız stresinizi ve endişelerinizi azaltabilir. Bir sonraki adımınızı hesaplamak için zamandan faydalanın. Kafanızda soru işareti olan veya emin olmadığınız konularda ilerlemek veya anlaşmak zorunda değilsiniz.

AKREP

Olaylara farklı açılardan bakmalı ve işleri kendi özgün yöntemlerinizle çözmelisiniz. Rekabet içeren ortamlara girebilirsiniz. Tecrübenizden farklı şekillerde yararlanma fırsatınız olacaktır. Romantizm veya keyifli planlar, birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilerle yakınlaşmanıza yardım edebilir.

YAY

Evinizde yapacağınız değişiklikler kendinize konforlu alanlar yaratmanıza yardım edebilir veya sizi belli konularda özgürleştirebilir. Bu tür değişiklikler stresi azaltmanızı da sağlayacaktır.

OĞLAK

Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler daha önce asla mümkün olduğunu düşünmediğiniz alanlarda ilerlemenize veya yenilikler yapmanıza neden olabilir. Eski planlarınızı veya fikirlerinizi gündeme alarak, olmayacağını düşündüğünüz işlerin yürümeye başladığına tanıklık edebilirsiniz. İşleri kendi bildiğiniz yöntemlerle ele almaya önem vermeniz gerekiyor.

KOVA

Maddi, hukuki veya sağlıkla bağlantılı konular ön plana çıkıyor. İş hayatınızda, çalışma koşullarınızda ve yöntemlerinizde radikal değişiklikler yapabilir, sağlığınızı ve yaşam enerjinizi canlandıran bir hayata geçebilirsiniz. Gereken gayreti göstermeniz durumunda işlerin saat gibi işlediğini göreceksiniz.


BALIK

Size kendinizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir. Diğerleri için yapmak istediğiniz şeyler konusunda ön plana çıkmalısınız. İşlerinize karışan kişilere izin vermeyin. Amaç ve hedefleriniz var. Durmanız gerekmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder