Facebook Ailesi

Custom Search

20 Şubat 2017 Pazartesi

21 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Durumunuzu gözden geçirmeli, gereken uyarlamaları yapmalı ve ilerlemeye bakmalısınız. Diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybediyorsunuz. Ne yapmak veya neyi başarmak istediğiniz konusunda eminseniz, başka hiçbir şeyle ilgilenmemeli ve önünüze bakmalısınız.


BOĞA

Diğerlerini takip ederek, yaptıklarından örnek alarak kendi işlerinizde kullanabilir ve pratik olmayı başarabilirsiniz. İlerlemeyi istemeniz ve gerekli konularda ödün verebilmeniz durumunda, sizin için önemli başlıklarda başarı elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren işleriniz ilerlemeye müsait görünüyor.


İKİZLER

Bir konuda katılımcı olmaya ya da olmamaya karar verirken sizin için iyi bir şey olup olmadığına bakmalısınız. Yoksa katılıp katılmamanız önemli değil. Yapılan teklif, davet ve önerilerin artı ve eksilerini belirlemeli, buna göre pozisyon almalısınız. Kendinize iyi davranın.


YENGEÇ

Kararsızlığınız, ani veya hızlı tepkileriniz sizi tuhaf duruma düşürebilir. Olaylara her açıdan bakmalı ve en az zorlu yolu seçmelisiniz. Evinizde yapacağınız konforu artırıcı değişiklikler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.


ASLAN

Bazı şeylerin istediğiniz gibi ilerlemesini istiyorsanız inisiyatif kullanmanız gerekebilir. İleri görüşlü olmanız durumunda her tür rekabet veya mücadele ortamından başarıyla çıkabilirsiniz. Cesur tavrınız ve özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda değişiklikler yapmaktan çekinmemeniz size kazandırıyor.


BAŞAK

Herkes sizin düşüncelerinizi paylaşmak zorunda değil. Çevrenize, maddi, hukuki ya da sağlık başlıklı konulara daha fazla zaman ve para harcayabilirsiniz. Alışılmadık bir kişiyle yapılan işbirlikleri, ortaklıklar ya da kurulan ilişkiler fayda getireceği gibi, mücadele içeriyor da olabilir.


TERAZİ

Fikirlerinizi dile getirerek ne tür tepkiler alacağınızı gözlemleyebilirsiniz. Bir seyahat, eğitim, seminer, kur ya da konferans yeni olanakları ya da seçenekleri önünüze getirebilir. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. İlişki, ortaklık ya da iş birliklerinizde eşitliğe ve adalete önem vermelisiniz.


AKREP

Eviniz veya iş hayatınızla ilgili durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Bazı karışık durumlar, yeni hamleler, değişiklikler yapmanızı ya da taşınmanızı gerektirebilir. İş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız özel yaşamınızın aniden başka bir yöne ilerlemesine veya ani değişikliklere neden olabilir.


YAY

Dış etkenlere takılmamalısınız. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklar başta olmak üzere, öneri ve tavsiyelere kulak vermeli, ama kendiniz için en iyi yolu kendiniz belirlemelisiniz. Yapacağınız anlaşmalarda ve görüşmelerde samimi ve dürüst olmanız durumunda imajınızı ilgilendiren önemli ve olumlu durumlar oluşabilir.


OĞLAK

Beklenmedik durumlar nedeniyle kayıplar ya da olumsuzluklar söz konusu olabilir. Başkalarının hatalarını siz ödemek zorunda değilsiniz. Size zorla kabul ettirilmeye çalışılan teklifler olabilir. İstemiyorsanız, istemediğinizi açıkça belirtmeniz gerekebilir.


KOVA

Yeni işlere başvurabilir, yeni girişimlerde bulunabilir veya imzalar atabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren adımlarınız maddi anlamda daha güvenli bir geleceği oluşturmanıza yardım edebilir. Zekanızı kullanmanız ve enerjinizi bu alanlarda değerlendirmeniz durumunda başarı merdivenlerini tırmanmaya başlıyorsunuz.


BALIK

Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda dikkatli davranmamanız durumunda, duygusal problemler meydana gelebilir. Dürüst olmanız ve uzlaşmaktan sakınmamanız durumunda, muhtemel para ve enerji kaybını önleyebilir. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren davranışlar ve jestler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder