Facebook Ailesi

Custom Search

21 Şubat 2017 Salı

22 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Bazı konularda kontrolü ele alan ve başlatan taraf siz olmalısınız. Evraklarınızı, ürünlerinizi, özgeçmişinizi ya da gerekli olan ne varsa toparlayıp gereken değişiklikleri yapmalısınız. Net ve kararlı olmanız durumunda gereken her şeyin olurunu sağlayabilirsiniz.

BOĞA
Geçmişte yaşadığınız sorunları ve mücadeleleri hatırlarsanız aynı hataları tekrar yapmazsınız. Farklı kültürleri anlamanıza yardım edecek aktivitelere katılmanız vizyonunuzun gelişmesine yardım edebilir. Kişisel gelişiminize önem vermeniz önemli fırsatların önünü açabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

İKİZLER
Belli kararlar alırken olayların artı ve eksilerini en ince detayına kadar düşünmeniz gerekiyor. Ani tepkiler vermeniz durumunda belli yetenekleriniz sorgulanabilir. Gerçekçilikten uzak fikirleri olan veya olayları doğru değerlendiremeyen kişiler sizin de aklınızı karıştırabilirler. Paranızı, sahip olduğunuz şeyleri ve imajınızı korumanız gerekiyor.

YENGEÇ
Planlarınızı bozmaya çalışan kişiler olabilir. Dolayısıyla, yaratıcılığınızı kullanmalı, özgün yöntemler denemeli ve bir an önce uygulamaya geçmelisiniz. Evde yapacağınız değişiklikler yaşam tarzınızı ve sosyal toplumdaki yerinizi etkileyebilir. Önemli ilişkilerinizi güçlendirmek için elinizden geleni yapmalısınız.

ASLAN
Planlarınızı uygulamaya koymak için hızlanmanız gerekebilir. Sizi bu anlamda motive edecek veya eğitecek aktivitelere zaman ayırabilir, bu türlü düzenlemeler yapabilirsiniz. Kararlılığınız ve disiplininizle önemli bir pozisyona gelmeniz mümkün. Ancak, kişisel gelişiminizi her şeyin önünde tutmanız gerekiyor.

BAŞAK
Kendi gelişiminizi veya evinizi ilgilendiren yatırımlar yapabilirsiniz. İşlerinize karışan kişiler kafanızı da karıştırabilirler. Diğerlerinin tekliflerine kulak vermeli ve karar alırken çok iyi düşünmelisiniz. Evde yapılacak bir değişiklik mücadeleleri ve rekabeti körükleyebilir ama sonunda yaşananlara değdiğini görebilirsiniz.

TERAZİ
Gününüzü renklendirecek ufak bir ziyarete ya da gezintiye zaman ayırabilir veya ufak tefek alışverişler yapabilirsiniz. İleride sorun yaşayacağınız borçlar altına girmeden veya ödemekte zorlanacağınız şeyler almadan önce iyi düşünün. Bu anlamda ayaklarınızın yere basmasını sağlayabilecek güvenilir arkadaş ya da iş birlikçilere ihtiyacınız olabilir.

AKREP
Maddi ya da manevi hediyeler söz konusu olabilir. Karşılığında sizden tam olarak ne beklendiğini bilmeden hediye ya da jest kabul etmemenizde fayda var. Her şeyi hesaplamanız ve en ufak aksiliğe yer bırakmamanız durumunda ilerleme sağlayabilir ve önemli noktalara gelebilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler.

YAY
Problem yaşamak istemiyorsanız, daha net olmalı ve gerçeklere bağlı kalarak hareket etmelisiniz. Evinizde ve yaşadığınız yerde yapacağınız olumlu değişiklikler popülerliğinizi arttırmanızı sağlayabilir. Kişisel bilgilerinizi veya sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalı ve dedikodulara dahil olmamaya çalışmalısınız.

OĞLAK
Diğerlerinin yaptıklarını bir kenara bırakıp kendi hareketlerinize ve planlarınıza yoğunlaşmanızda fayda var. Planlarınızı bozan veya bozmaya çalışan kişiler olabilir. Hazırlıksız yakalanmamak için gerekli tedbirleri almalısınız. Sizden bazı faydalar sağlamak veya bazı şeyler elde etmek isteyen kişilere karşı sahip olduğunuz şeyleri ya da paranızı korumalısınız. Duygusal manipülasyonlar ya da blöfler söz konusu olabilir.

KOVA
Bazı öneri, fikir veya planlarınız imajınızı olumlu etkileyebilir ve popülerliğinizi arttırabilir. Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız planlara uzun zamandır görmediğiniz kişileri de ekleyebilirsiniz. Kendinizde veya özel yaşamınızda yapacağınız bir değişiklik hedeflerinize ulaşmanızda da etkili olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler.

BALIK
Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız. Kıskançlıklar veya çekememezlikler manipülasyon içeren diyaloglara neden olabilir. Görünenin arkasında gerçeklere bakmalısınız. Bazı teklifler göründüğü gibi olmayabilir. İsteklerinizi veya alacaklarınızı yazılı hale getirmenizde fayda var. Kendi işinizle ilgilenmekten veya bildiğiniz gibi ilerlemekten korkmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder