Facebook Ailesi

Custom Search

22 Şubat 2017 Çarşamba

23 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Kafanızdaki plan ve fikirleri paylaşmanız durumunda düşüncelerinizi paraya çevirme şansı bulabilirsiniz. Maddi durumunuzu veya finansal evraklarınızı ilgilendiren konularda ihmaller resmi kurum ve kuruluşlarla sorun yaşamanıza neden olabilir.

BOĞA
Belli bir fikrin arkasında durmanız veya fikrinizi kuvvetlendirmeniz gerekebilir. Zira, çok fazla beklemeye tahammülü olmayan bazı fırsatlar söz konusu. Özel bir ilişkinize hassasiyetle yaklaşmanız gerekiyor. Bazı kişileri memnun edebilmek veya ilgisini çekmek için aşırı harcama riskiniz var. Harcama yapmak yerine, sevginizi göstermeniz daha doğru olacaktır.

İKİZLER
Bazı olayların çözülmesini ya da işlerin halledilmesini istiyorsanız, tartışmak veya iğneleyici laflar kullanmak yerine, daha yapıcı olmanın faydasını görebilirsiniz. Belirsizlikler bazı olayların sonlanmasına neden olabilir. Mantıklı değişiklikler üzerinde durulmasında fayda var.

YENGEÇ
Diğerlerinin ne yaptığıyla uğraşmayı bir kenara bırakmalı ve kendi işinize bakmalısınız. Odaklanmanız ve kaynaklarınızı değişiklik yapmak istediğiniz(evde, işte, aşkta gibi) konularda kullanmanız durumunda ilerlemeniz kolay olacaktır.

ASLAN
İletişim, ilgi çekmek istediğiniz konular veya seyahat başlıklı alanlar istediğiniz yönde ilerleme kaydedeceğiniz başlıklar arasında. Başkalarının istediği yönde ilerlemek yerine veya uygun olmayan şeyler öneren kişileri takip etmek yerine kendi bildiğiniz alanlarda ilerlemenizde fayda var. Kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

BAŞAK
Önünüzde fazla sayıda seçeneğiniz olabilir. Aralarından en iyi seçimi yapabilmek için bekleyip ortaya neler çıktığını görmeye çalışmanızda fayda var. Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir, siz kendiniz için en iyisini seçmelisiniz. İkili ilişkiler ve işbirlikleri dikkat gerektiriyor.

TERAZİ
Değişiklikler hayatınıza yeni bir ivme kazandırabilir. Yapacağınız bir ziyaret, ufak bir seyahat ya da eski arkadaşlarla bağlantılar karşı karşıya olduğunuz bir durumu daha iyi görmenizi sağlayabilir. Seçeneklerinizin farkına varabilir ve kadersel bir tercih yapabilirsiniz.

AKREP
Sezgilerinize güvenmelisiniz. Diğerlerinin ne söylediklerinin ve ne yaptıklarının farkındasınız. Amaçlarınıza ulaşmanızda veya diğerlerine yapacağınız yardımlarda sezgileriniz sizi doğru yönlendiriyor olacaktır. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size keyif verebilir.

YAY
Yaşadığınız yerde konforunuzu artıracak ve yaşam kalitenizde değişikliklere neden olacak uyarlamalar yapabilirsiniz. Seyahatler esnasında bazı problemler söz konusu olabilir. Tedbirli olmanızda fayda var. Fiziksel anlamda ufak tefek sakarlıklar ya da yaralanmalara karşı da (salata yaparken parmak kesmek, eli kapıya sıkıştırmak gibi) dikkat gerekiyor.

OĞLAK
Güvenmediğiniz veya verdikleri sözlerde durmayacağını ya da kendilerine düşen işleri yerine getirmeyeceklerini düşündüğünüz kişilerle birlikte hareket etmemelisiniz. Size daha çok uyan fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Dikkatli olmamanız durumunda eski bir tanıdık duygusal anlamda sizi yorabilir ya da üzebilir. İnsanların sevgisini kazanmak için para harcamanız gerekmiyor.

KOVA
Belli işler veya yatırım fırsatları ilginizi çekebilir. İlginizi çeken konulara zaman ayırmanızı sağlayacak değişiklikler yapmanız gerekiyor. Gereken zamanı ayırabilirseniz, hayatınızda kırılma noktası olabilecek şanslı olaylar yaşamaya adaysınız.

BALIK
Otorite konumundaki veya farklı kültürlerden gelen kişilerle problemler yaşayabilirsiniz. Olaylar büyümeden karışıklıkların çözümlenmesi ve ortadan kaldırılmasında fayda var. Samimiyet, dürüstlük ve net anlatım tarzı kendinizi doğru ifade etmenize yardım edecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder