Facebook Ailesi

Custom Search

23 Şubat 2017 Perşembe

24 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

24 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Bazı kişiler ağzınızdan laf alabilmek veya bazı konularda bilgi toplayabilmek için size gereğinden fazla iltifatlarda bulunabilirler. Sırlarınızı veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Başkalarının değil, kendi bilgilerinize güvenmelisiniz.

BOĞA
Büyüyen olaylar sizi endişelendirebilir. Ne anlatmak istediğinizi belirtirken gerçekleri ön plana almanızda fayda var. Özgeçmiş yenilemek, göndermek, farklı pozisyonlara talip olmak veya neler sunabileceğinizi göstermek için uygun günler. Aşk hayatınız açısından güzel günler, ama gizli kapaklı işlerden uzak durmanızda fayda var.

İKİZLER
Maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmenizde fayda var. Bazı konularda ilerleme sağlamak için para harcamanız gerekiyorsa, bu tür şeylerden uzak durun. Aynı şekilde bazı ilişkiler maddi alışverişler nedeniyle zarar görebilir. Borçlanmaya değil, biriktirmeye odaklanmalısınız.


YENGEÇ
Özgün fikirleriniz ve yaklaşımlarınız, yaratıcılığınız ve yetenekleriniz ilgi çekmenize yardım edebilir. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalı, fikirlerinizi tutkuyla dile getirmeli ve planlarınızı ortaya koyarken sizi önemsiz göstermeye çalışan kişilere dikkat etmelisiniz. Özel ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba göstermenizde fayda var.

ASLAN
Değişiklik isteğiniz tam olarak karşılamanın bazı bedelleri olabilir. İsteklerinize kavuşmak için daha mantıklı yollar bulmalısınız. Çok çalışmanın ve istikrarın faydasını göreceksiniz, endişelenmeyin. Diğerlerinin size inanmasını istiyorsanız, önce siz kendinize güvenmelisiniz.

BAŞAK
İstikrarı koruyabilirseniz bazı konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Maddi durumunuzu veya evinizi ilgilendiren değişiklikler yapmanız durumunda olası stres hali azalabilir ve önemli ilişkileriniz daha sağlıklı akabilir. Baskı hissediyor olabilirsiniz, ama doğru yönetmek mümkün.

TERAZİ
Sevdiğiniz kişiler, arkadaşlarınız veya ailenizle ilişkilerinizde daha fazla araştırmacı olmalısınız. Bazı kişilerin problemlerini görmezden gelmeniz veya hafife almanız durumunda duygusal konularda sabrınız zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. İnsanları daha fazla dinlemeli, daha fazla çözüm üretmeli değişiklik yapmaya hazır olmalısınız.

AKREP
Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle ya da eski tanıdıklarla bir araya gelebilirsiniz. Görüşmeler bazı konuların aydınlanmasını sağlayabilir ya da bazı konularda size ilham verebilir. Sevdiğiniz bir kişiyle yapacağınız kutlamalar veya romantik planlar ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir.

YAY
Dürüst olmanız güzel, ama aleyhinize kullanılabilecek bilgiler veya sırlar paylaşmamaya dikkat edin. Ufak tefek yaralanmalara karşı tedbirli olmalı veya sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Malum, havalar yine soğudu.

OĞLAK
Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız. Ek gelir kanalları bulmanız gerekebilir. Diğerlerinin hareketlerinin veya manipülasyonlarının size ani çıkışlar yaptırmasına izin vermemelisiniz. Hızlı düşünmemeli, istikrarlı olmalı ve uzun vadeli düşünerek hareket etmelisiniz.

KOVA
Geçmişte güvendiğiniz kişilere yine güvenebilirsiniz. Olaylardaki ani değişiklikler beklenmedik teklifleri veya fırsatları önünüze taşıyabilir. Daha disiplinli ve sağlıklı bir hayat biçimini benimsemeniz, kişisel gelişiminize önem vermeniz durumunda iltifatlar veya farklı olanaklar yüzünü gösterebilir.

BALIK
Etrafınızdakiler kontrolü kaybedebilir ama siz yolunuzdan ayrılmamalısınız. Sinirlerinize hakim olamamanız durumunda sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Önemsiz konulara kafayı takmak yerine, fırsatları görüp büyütmeye çalışmak daha doğru olacaktır. Uzlaşmacı ve şefkatli yönünüzü tartışmaların yerine koyabilmeniz önemli ilişkilerin kuvvetlenmesine daha fazla yardım edebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder