Facebook Ailesi

Custom Search

26 Şubat 2017 Pazar

27 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Başımıza Neler Gelecek?


KOÇ:
Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla sorumluluk istemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün işinizi titizlikle yapmak istiyor ve her konuda, gereken özeni gösteriyorsunuz. Duygularınızda ketum davranmalısınız.
BOĞA:
Ay burcunuzda ilerliyor ve kuruntulu yönlerinizi açığa çıkarıyor. Oysa gerçekçi olmanız gerekiyor ve içsel takıntılarınız yüzünden gereksiz bir karmaşa yaşıyorsunuz. Özellikle bugün, temkinli olmalısınız.
İKİZLER:
Gücünüzün bölünmesinden hoşlanmıyorsunuz. Bugün, ilişkilerinize farklı bir noktadan bakmak isteyeceksiniz. Beşinci evinizdeki Satürn, ailevi konularınızla ilgili sorunları gündeme getiriyor.
YENGEÇ:
Yakın ilişkilerinizde kuşkucu yönleriniz yüzünden sorunlar yaşıyorsunuz. Sizi tatmin etmek kolay değil ve her olayın arkasında farklı şeyler aramanız yüzünden sevdiklerinizin tepkilerini alıyorsunuz.

ASLAN:
Sosyal ilişkilerinizde hareketli günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz kişilere ulaşamıyorsanız, ortak dostlarınızı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bugün, cinsel konularda enerjiniz yüksek.
BAŞAK:
Aşk yaşantınızda gereksiz sorgulamalardan kaçınmalısınız. Partnerinize karşı sorumluluk duygunuzun yoğun olmasından kaynaklanan bir göreviniz var. Bugün, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz.
TERAZİ:
Maddi konularda karşı tarafın düşüncelerini süzgeçten geçirmeden karar vermek istemiyorsunuz. Aile arasında mal problemleri gündeme gelecek. Bugün, sezgilerinizle mantığınız arasında bocalayabilirsiniz.
AKREP:
Çevrenize karşı oldukça ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Seçici olmayı bırakmalısınız.
YAY:
Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize ters düşmek istemediğiniz için hep zor olanı seçiyorsunuz. Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Manevi duygularınız çok yoğun.
OĞLAK:

Güçlü hedefleri olan bir kişi olmanıza rağmen, en küçük bir aksilikte hemen dikkatiniz dağılıyor. Bugün, güçlü bilinçaltınızı yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz.
KOVA:
Jüpiter'den aldığınız destekle enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.
BALIK:
Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Ortaklıklar konusunda çekimser kalmayı yeğleyeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder