Facebook Ailesi

Custom Search

22 Şubat 2017 Çarşamba

27 Şubat - 5 Mart 2017 Haftalik Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Bu hafta düşüncelerimizde ısrarcı olacağız. Parasal değerlerimiz ön plana çıkıyor. Uzun süredir satın almak istediğimiz bir eşya varsa, bu dönemde almalıyız. Ailemizi ilgilendiren konular gündeme gelecek. İdeallerimizi sevdiklerimizle birlikte ortaklaşa geçekleştirebiliriz. İnatçı ve kuruntulu yönlerimizin bize sağlayacağı avantajları kullanacağız. Sanata eğilimli olanlarımız için, güzel fırsatlar söz konusu olacak. Müzik ve artistik konuları kapsayan alanlarda aktiviteler söz konusu olacak. Kırsal bölgelerde yaşayanların tarımla ilgili avantajları söz konusu olacak.

KOÇ:
Bu hafta günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok iş var. Sosyal hayatınızdaki aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Değişikliğe ihtiyacınız var.

BOĞA:
Beklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Anlaşmalar yapacaksınız.

İKİZLER:
Bu hafta, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü artırıyor. İkna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

YENGEÇ:
Mesleki hırslarınız size başarı getirecek. Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve duygularınızın yönlendireceği bir hafta yaşayacaksınız.

ASLAN:
Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı ispat edeceksiniz. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.

BAŞAK:
Dargın olduğunuz bir arkadaşınızla karşılaşabilir ve aranızdaki sorunları konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Kariyerinizi güçlendirmeyi amaçlıyor fakat seçenekler arasında bocalıyorsunuz.

TERAZİ:
Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz yere üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacak. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz.

AKREP:
Bu hafta, ele aldığınız konuların en küçük detayları bile gözünüzden kaçmayacak. Dikkatli yönlerinizi işinize ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız. Arkadaş çevrenizle birlikte olmak istiyorsunuz.

YAY:
Ayrıntılara takılarak zaman kaybediyorsunuz. İçsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Bazı takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesi, iş başarınızda da sizi zorluyor.

OĞLAK:
Pozitif duygular içindesiniz. Partneriniz ve arkadaşlarınızla ortak gezi planı yapabilirsiniz. Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. İlişkilerinize yeni bir yön vereceksiniz.

KOVA:

Bu hafta ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz.

BALIK:
Sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Dostlarınızı aramak için, fırsatları değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağlar güçlenecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder