Facebook Ailesi

Custom Search

2 Şubat 2017 Perşembe

3 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Kendinizi geliştirmenizi, hayata daha geniş açıdan bakmanızı sağlayacak işlerle meşgul olmalısınız. Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde takdiri hak ediyorsunuz. Ancak, sürekli tekrar edilen işlerle uğraşıyor olmanız hem sizin hem de diğerlerinin yapılan her şeyi kanıksamanıza yol açabilir.

Boğa
Eğer gerekli ilk adımı atabilirseniz, bazı konularda ilerlemeyi durdurmak imkansız olabilir. Dolayısıyla, gerekli değişiklikleri yapmak istiyorsanız, harekete geçmelisiniz.

İkizler
Bazı konularda art arda gündeme gelen tartışmalar mevcut işlerin ilerlemesini mi yoksa gerilemesini mi sağlıyor? Bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekebilir, ama çeşitli fikir alışverişi veya anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

Yengeç
Eğer ilerlemek istediğiniz başlıklar varsa, belli konularda gereken hazırlıkları veya planları yapmanızda fayda var. Zira, günü geldiğinde düğmeye basmaya hazır olmanız gerekiyor.

Aslan
Ültimatomlar veren, kendi isteklerinin ön plana alınması konusunda ısrarcı olan kişilere müsamaha göstermekte zorlanabilirsiniz. Veya ortam eşit ve adil düzen anlayışının dışına çıkabilir. Ancak siz, tüm bunların üstesinden gelebileceksiniz.

Başak
Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz. Artık size hitap etmeyen, verimliliğini yitirmiş iş, girişim, hizmet, işbirliği veya ilişkileri sonlandırmanın ve yeni bir sayfa açmanın zamanı da gelmiş olabilir.

Terazi
İş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularla uğraşmanız gerekebilir. Bu alanlarda elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Şu an için, bu durumu zaman kaybı görebilirsiniz, ama gerekli basamakları çıktığınızda harcanan zamana değdiğini anlamanız daha kolay olur.

Akrep
Bazı konularda hedef kitlenizi ya da dinleyicilerinizi doğru belirlediğinizden emin olmanızda fayda var. Kuzey kutbunda buz satabilmek için şirketin pazarlama bütçesinin yarısından fazlasını harcamak doğru olmayabilir. Ne dersiniz?

Yay
Özel yaşamınıza veya ailenizle ilgili konulara daha fazla zaman ayırmalısınız. Bunca zamandır siz başka konularla uğraşırken, özel yaşamınız veya ailenizle ilgili başlıklarda da çok şey değişti veya her şey güncellendi. Dolayısıyla, şu an için dikkatinizi bu konulara yöneltmeniz daha kolay olacaktır.

Oğlak
Kontrolün her zaman elinizde olmasını istersiniz. Ancak, bazı alanlarda siz her şeyi yaptınız. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koydunuz ve artık bu noktadan sonra, yapacağınız tek şey olayları akışına bırakmak olacaktır.

Kova
Fikirlerinizi anlatmakta zorlanmayacağınız, etkileyici konuşmalar yapabileceğiniz ve karşı tarafın da sizi dinlemeye eğilimli olduğu bir gündesiniz. İkna edici haliniz size çok şey kazandırabilir. Bu ikna edici günleri, sizin için önemli konularda yapacağınız görüşmelerle değerlendirmenizde fayda var.

Balık
Bazı alanlarda şansınızı zorlamak ve daha fazlasını elde etmek isteyebilirsiniz. Gerçekten de, yeniliklere, yeni ilişkiler veya işbirliklerine açık günlerdesiniz. Ancak, hiçbir şey akışkan sıvılar gibi ilerleyip gitmeyecektir. Mücadeleye hazırsanız girişimde bulunmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder