Facebook Ailesi

Custom Search

4 Şubat 2017 Cumartesi

5 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Gereksiz tartışmalar içerisine girmemekte fayda var. Bu hafta sonu ortaklık veya ekip çalışması gerektiren girişimlerde bulunabilirsiniz. Grup aktivitelerine ağırlık verebilir veya yapacağınız işbirliklerinin kendi yararınıza çalışmasını sağlamak için özgün yollar bulabilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde, yapılması gereken işleri söylenen zamandan önce tamamlamanız bazı şikayet ya da eleştirilerin önünü kesmenizi sağlayabilir. Bu hafta sonu ortaya çıkabilecek problemleri çözebilmek için ön plana çıkabilir ve herkesin faydalanacağı tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER
Bazı konular inanılamayacak kadar güzel görünüyor olabilir. Dolayısıyla, kayıplara uğramamak için çok dikkatli olmalısınız. Gerçekleri görmeye çalışmalı, gerçekçi olmalı, istikrara ve gerçekçi değişikliklere önem vermelisiniz.

YENGEÇ
Bu hafta sonu yaratıcılık gerektiren işlere, sanatsal konulara ağırlık verebilir, çocuklarla vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Alışılmadık aktiviteler, alışılmadık yerlere yapılacak ziyaretler veya farklı uğraşlar yaratıcı özelliklerinizi ön plana çıkarmanıza yardım edebilir.

ASLAN
Duygusal uyuşmazlıklar bazı sıkıntılara neden olabilir. Bir seyahat, bazı kişilerin size bazı konularda eşlik etmesi ya da sevdiğiniz işlere zaman ayırmak size iyi gelebilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı konularda varsayımlarda bulunmanız veya yapacağınız suçlamalar tartışmalara sebep olabilir. Bilginize.

BAŞAK
Maddi başlıklı konularda hata yapmamak, yanıltılmamak veya suistimale uğramamak için detayları atlamamalı ve dikkatli hareket etmelisiniz. Hafta sonu genelinde, aklınızdan geçenleri açık, net ve hiçbir şeyi kısıtlamadan söylemeniz pozisyonunuzu daha net görmenizi sağlayacaktır.

TERAZİ
Sevdiğiniz kişilerle özel paylaşımlarda bulunabileceğiniz günlerdesiniz. Eski tanıdıkların veya geçmişle bağlantılı kişilerin hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Duyduğunuz her şeye inanmayın ve gerçekleri öğrenmeye çalışın. Kaynağı tespit edebilirseniz, bilgileri test etmeniz daha kolay olacaktır.

AKREP
Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günlerdesiniz. Duygularınızı veya planlarınızı açıkça dile getirmeniz ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor. Evinizle ilgili gelişmeler ya da yaşadığınız yerde veya yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler yaratıcılığınızı göstermenizi sağlayabilir.

YAY
Bugünlerde yaşanan beklenmedik gelişmeler veya sürprizler, iş hayatınız ya da özel yaşamınız için olumlu adımlar atmanızı sağlayabilir. Olumlu olayları sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu hafta sonu çevrenizdeki kişilere maddi manevi yardımlarınız olabilir. Ancak, iyi niyetinizi suistimal etmek isteyen kişilere dikkat etmelisiniz.

OĞLAK
Duygusal anlamda aksilikler veya problemler planlarınızı uygulamanızı engellememeli. Konuşarak değil, eyleme geçerek ilerlemeniz durumunda işinize karışılması daha zor olacaktır. Aksi takdirde ise, işlerinize müdahale olabilir. İşlerinize sahip çıkmalı ve kendi bildiğiniz şekilde ilerlemelisiniz.

KOVA
Bütçenizi ilgilendiren değişiklikler yapabileceğiniz, maddi anlamda istikrarı sağlayacak yollar bulabileceğiniz günlerdesiniz. Karşılıklı verilen kişisel sözleriniz veya yapılacak anlaşmalar gelecek vaat edebilir. Bu hafta sonu uygulamaya geçirmek istediğiniz özgün ve alışılmadık fikirleri ortaya koymanın çok farklı yöntemler bulabilirsiniz.

BALIK
Bugünlerde katıldığınız toplantılar, kurslar veya konferanslar seçeneklerinizi daha iyi görmenizi sağlayabilir. Geçmişiniz veya kendinizle ilgili bilgileri başkalarıyla paylaşmak istemeyeceğiniz ve bu şekilde doğru olanı yapacağınız günlerdesiniz. Yeni bilgiler veya özellikler edinmek için kişisel gelişiminize önem vermeniz gereken günlerdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder