Facebook Ailesi

Custom Search

8 Şubat 2017 Çarşamba

9 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Diğerlerine yapacağınız yardımlar boşa gitmeyecek. Düşüncelerinizi ön plana çıkarıp, bambaşka bir şekle dönüştürmeniz, fikirlerinizden faydalanabilecek kişileri çok etkileyebilir. Geçmişle bağlantılı problemlere çözümler getirebilirsiniz.

BOĞA
Yaşadığınız yerde, dış görünüşünüzde değişiklikler yaparken veya ikili ilişkilerinizde aşırılıklardan kaçınmanızda fayda var. Endişelerinizi büyütmemeli veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinize yansıtmamalısınız. Yalnız çalışmanın faydasını görebilirsiniz.

İKİZLER
Edineceğiniz bilgiler, alacağınız eğitimler, sosyal medya yazışmaları, yoğun iletişim veya seyahatler özel yaşamınızı ya da iş hayatınızı olumlu etkileyebilir. İhtiyaç duyduğunuz ya da ilginizi çeken konularda size faydası olacak fikirler verebilecek kişilerle fikir alışverişleri yapabilir, seminer ya da konferanslara katılabilirsiniz. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz açısından da olumlu gün.

YENGEÇ
İnisiyatif kullanmalı ve insanların ne yapmaya çalıştığınızı anlamasını sağlamalısınız. Parlak fikirleriniz veya ilginç planlarınız herkesi şaşırtabilir. Yapmaktan hoşlandığınız işleri yapmanız veya ihtiyacınız olan yardımları almanız için zemin hazırlayabilir. Olaylar karlı girişimlere dönebilir.

ASLAN
İhtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktan çekinmemelisiniz. Evde yapacağınız değişiklikler ufak sorunlara neden olabilir. Sizi köşeye sıkıştıran kişiler veya üzerinizde baskı yaratan durumlar karşısında ileride pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Politik olmanız, sempatik ve politik davranmanız durumunda ise, olayları yönetmeniz daha kolay olur. Tartışmanın kimseye faydası yok.

BAŞAK
Olaylara getireceğiniz özgün yaklaşımlar, alışılmadık veya sıra dışı fikirleriniz olayların üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilir. İşlerinizi yapması için kimseye güvenemezsiniz, kontrolü ele almalı ve rekabet içeren ortamlarda ön plana çıkmalısınız.

TERAZİ
Jest veya yardım talebiniz olan kişiler için gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz. Diğerlerinin neler yaptığına bakarak siz de yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Bazı kişilerin bazı olayları sizin gördüğünüz şekilde görmesini sağlayabilirseniz popülerliğiniz artacaktır. Aşk hayatınız ön planda ve geleceğinizi ilgilendiren planlar yapabilirsiniz.

AKREP
Duygularınız, başarmak istediğiniz şeyleri engelleyebilir. Birlikte yaşadığınız bir kişiyle yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz problemler huzurunuzu kaçırabilir. Olayları doğru yorumlamak için zaman kazanmalı ve keyif aldığınız şeyler yaparak moral yükseltmelisiniz.

YAY
Gerçekçi bir planınız yoksa, imajınızı ilgilendiren konularda hızlı hareket etmemeli veya duruşunuza zarar verebilecek konularda dikkatli ilerlemelisiniz. Amaçlarınıza ulaşmak istiyorsanız samimi ve dürüst olmak durumundasınız.

OĞLAK
Endişeli olduğunuz konularda veya bazı şüphelerinizi gidermek için daha fazla araştırmacı olabilir ve seçeneklerinizi çoğaltmak isteyebilirsiniz. Yeni şeyler denemeniz durumunda yaşam tarzınızda veya iş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Kaçınılmaz durumları kabullenerek daha istikrarlı veya güvenli bir geleceğe adım atma şansınız var.

KOVA
Yaşamsal enerjinizi yükseltmek veya motivasyonunuzu artırmak için değişikliğe ihtiyacınız var. Aynı şeyleri tekrar etmek ve bir rutine sıkışıp kalmak sizi daraltabilir. Yeni faaliyetler, hobiler veya dış görünüşünüzde yapacağınız yenilikler sizi harekete geçirebilir. Romantik planlar, yaratıcılık veya sevgi temalı ilişkiler ön planda.

BALIK
Belli endişeleri gidermek adına geliştireceğiniz fikirler işlerin gidişatı üzerinde etkili olabilir ve fark yaratmanızı sağlayabilir. Gerçekçi planlar yapmanız durumunda harekete geçerek fayda sağlayabilirsiniz ve kaydedeceğiniz ilerleme dikkatleri üzerinize çekebilir, ama gerçekçi olma kaydıyla!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder