Facebook Ailesi

Custom Search

12 Şubat 2017 Pazar

Akrep Burcu Mart 2017 Yorumu

Akrep Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

İş konusundaki acımasız ve katı tutumunuz karşılığını bulmak üzere. Ektiğiniz olumlu enerji geri dönüyor. İş yerinizi, elemanlarınızı, çalışma biçiminizi hatta mesleğinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.. Yalnızsanız Mart ayının ilk yarısında yeniden aşık olabilirsiniz. Evliyseniz bebek sahibi olabilir veya projelerinizle dikkat çekebilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında arkadaşlarınızdan biriyle yollarınız ayrılabilir. Yenilere yer açmak için eskilere teşekkür edip ayrılmak gerekebilir. Bu ay, zaten sorumluluk sahibi olan yapınız daha güçlü, daha sağlam, daha bilinçli hale geldi diyebiliriz.

Hedeflerinize adım adım sakince yürüyorsunuz. Bu dönemde sanatsal yeteneğinizin ve yaratıcılığınızın arttığını; ancak bu halinizin sizi yolunuzdan şaşırtabileceği uyarısını yapmalıyım. Yaratıcılığınızı, hedeflerinize ulaşmak için kullanmanızda fayda var. Mart ayı içerisinde oldukça yoğun bir çalışma dönemi sizi bekliyor.

Özellikler astlarınızla olan ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanızı öneririm. İşinizde bu kadar yorulmanız ve stres sağlığınıza iyi gelmeyebilir; kendinize iyi bakın! Özelikle bu ay sinir sisteminiz gergin olabilir. Unutmayın her hastalığın başı stres sakin ve huzurlu olmaya çalışın. Hobi edinin yada sevdiğiniz işlere yönelin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder