Facebook Ailesi

Custom Search

11 Şubat 2017 Cumartesi

Aslan Burcu Mart 2017 Yorumu

Aslan Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili Aslanlar 2017 yılı sizi kalabalık ortamlar ve sosyal sahnelerden indirmiyor. Özellikle 15 Mart’a kadar kâşif ruhunuz içinizde yeni yerler, yeni kültürler, yeni insanlar keşfetmek için sizi harekete geçiriyor. Yurtdışı seyahatleri, uluslararası işler veya yeni felsefeler tanımak üzere harekete geçebilirsiniz. Uzaklardan bir aşk da kapınızı çalabilir!

Ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınızın arttığı bu dönemde, işiniz ve aileniz arasında denge kurmak çok kolay olmayabilir. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin desteğini bu anlamda iyi kullanmanızı tavsiye ederim.üyük değişim başlıyor.

Ülke veya kent değiştirmeye hazır mısınız? Son 3 yıldır düşünüp gerçekleştiremediğiniz her şeyi nihayet sonuçlandıracaksınız. Eğitim konunuz değişebilir. Ayın ilk yarısında prim, ikramiye kazanabilirsiniz. Miras payınızı alabilir, nafaka talebinize karşılık bulabilirsiniz. Kök çakranızın çalışmaya başlaması ile rahatlayacaksınız. Özgüveniniz artacak ve ayın ikinci yarısında bir gelirinizle vedalaşacak, yeni kazanç yolları arayacaksınız.

Kısacası 2017 yılının en güzel ve şanslı ayı diyebiliriz. Fakat özel ikili ilişkileinizde bazı kıskançlıklar, gerilimler gerçekleşebilir. Bu durumu dzeltmek sizin elinizde olacak! Sabırlı ve uyumlu olmakta fayda var!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder