Facebook Ailesi

Custom Search

15 Şubat 2017 Çarşamba

Balik Burcu Mart 2017 Yorumu

Balık Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili Balıklar, Yaratıcılığınız o kadar arttı, hayal dünyanız o kadar genişledi ki! Kendinizi bazen yarattığınız düşlerin içinde hissediyor olabilirsiniz. Fikirlerinizi, hayat felsefenizi başkalarına aktarmaya çalışmak size iyi gelebilir. F

inansal anlamda hem bereketli hem de hareketli bir dönem içindesiniz; olaylar kontrolünüzün dışında gelişebilir. Ani para giriş ve çıkışları gözlemlemeniz mümkün. Temkinli olmanızda fayda var. Yeni bir ev alabilir, evinizi yeniden dekore edebilirsiniz; şanslı döneminiz 25 Mart’a kadar devam ediyor.

Ya da bu şans ailenize yeni bir bireyin katılması olarak da gelişebilir. Yine de bereketi ile gelen bu yeni bireye güvenip finansal anlamda çok açılmamanızı öneririm.


Mart ayının ortasına yaklaşırken parayla ilişkinizi dengelemek üzere harekete geçiyor. Görünüşünüzde son değişiklikleri yapmalısınız. Bununla birlikte burcunuzda doğan Yeniay ayın ilk yarısında yepyeni fırsatlar getirecek, yaşam biçiminizi bir kez daha değiştireceksiniz.

Yaşamınızı detoks süzgecinden geçirebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında evlilik kararı alabilir veya danışmanlar edinebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder