Facebook Ailesi

Custom Search

11 Şubat 2017 Cumartesi

Başak Burcu Mart 2017 Yorumu

Başak Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Evlilik ve yakınlarınızla ilişkinizi etkileyen yıkım dönemi bitmek üzere! Bundan böyle vergi, sigorta, ameliyatlar gibi konularda daha dikkatli olmalısınız zira Uranüs hızlı değişimler yapmanızı sağlayacak.

Ayın ilk yarısında evlenme teklifi alırsanız şaşırmayın. Yeni danışmanlar da hayatınıza katılıyor. Ayın ikinci yarısında ise görünüşünüz ve yaşam biçiminiz değişiyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek, kendinize daha çok özen göstereceksiniz.

İkili ilişkiler konusunda pembe gözlüklerinizi taktığınız bu dönemde yakın çevreniz ve aileniz tarafından gerçek dünyaya dönme çağrıları ile karşı karşıya olabilirsiniz.

Aklınız fikriniz eşiniz, ortağınız gibi gözükse de iş hayatında karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayın! İşlerinizi büyütmek, kariyerinizde ilerlemek için 27 Mart’a kadar fırsatlar devam ediyor.

Finansal açıdan da oldukça şanslı olduğunuz bir dönem gibi gözükse de temkinli davranmakta fayda var. Miras, kredi, borç gibi konularda ani değişiklikler söz konusu olabilir. 15 Mart’dan sonra uzun seyahatler veya yurtdışı bağlantılı işler için uğraşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder