Facebook Ailesi

Custom Search

9 Şubat 2017 Perşembe

Boğa Burcu Mart 2017 Yorumu

Boğa Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu


Sevgili Boğalar,  25 Mart 2017'e  kadar parasal konularda oldukça şanslısınız! Hem elinizdekileri korumak hem de daha fazla kazanmak için gezegenler sizden yana! Bu şansı değerlendirin derim. Bu ay burcunuzda seyrini gösterecek olan aşk gezegeni yeni aşklar, mevcut ilişkilerinizde daha keyifli zamanlar vaat ediyor. Ayrıca 20 Nisan’da mücadele ve enerjiyi temsil eden Mars, kişisel hedefleriniz konusunda daha girişken davranabilirsiniz.

Kendinizi oldukça enerjik hissedeceğiniz bu bir ay dönemin ardından ayın son günlerinde ikili ilişkilerde bazı inatlaşmalar, çatışmalar ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı davranmalısınız. Sezgisel dünyanız, geçmişiniz, yakınlarınızla bağınız yani şimdiki zamana ulaşmanızı sağlayan tüm basamaklara bakış açınız yenileniyor.

Ayın ilk haftasında yeni gruplarla, onların sayesinde geleceğinize güvenli adımlarla yaklaşabilirsiniz. Ayın ortasından itibaren sevgilinizle ilişkinizde mola alabilirsiniz. Metafizik,spor,sanat dallarıyla  ilgilenmek kafanızı rahatlatmanızı sağlayacak.

Eğitimi sürne Boğa burçları için yoğun bir dönem. Fakat siz hırslı bir burçsunuz ve bu yopun temponun üzerinden geleceksiniz. Özellikle Mart sonu ve Nisan ayının ilk haftası şanslı dönemleriniz..

Evlilik, nişan gibi ciddi birliktelikler için Mart ideal bir ay olur. Evli Boğalar ise ufak tefek tartışmalar yaşayabilir. Ani çıkışlara izin vermemek lazım..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder