Facebook Ailesi

Custom Search

19 Şubat 2017 Pazar

Dinçer Güner 20-26 Şubat 2017 Haftası

Astrolog Dinçer Güner 20 - 26 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür’de Balık burcuna geçiş yapacak. Burcunuzda ilerleyen Mars sizi sinir ve ateş topuna çevirebilir. Eteğinizdeki taşları dökme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sadece ilişki ve ortaklık alanı değil, iş ve kariyer konuları da kırmızı hat üzerinde olacak.

Eğer ki iş anlamında bir değişim, yeni bir teklif söz konusu ise bunu yapabilirsiniz. Yalnız böyle bir adım atarken köprüleri de yıkmamaya özen göstermelisiniz. Ya da bir süredir iş arayışınız var ise tam da bu hafta teklifini alabilirsiniz. Aslında gergin olduğu kadar sorunların çözümü için de motive edici bir dönem, ama önemli olan sizin tavrınızın nasıl olacağıdır. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Lütfen plan ve projelerinizi ay sonuna kadar güvenmediğiniz kimselerle paylaşmayın! Çalınabilir veya başkaları tarafından kullanılabilir. Özellikle bu süreçte sezgilerinizin artabileceği gibi rüyalarınız daha ön planda olabilecektir. Çok sık hakkınızda yapılan dedikodular kulağına gelebilir, ama çok da fazla sallamamanızı tavsiye ederim.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. İllegal işlerden uzak durmalı, yapacağınız her işi prosedürüne uygun bir şekilde yapmalısınız. Hukuksal konular, yurt dışı ile ilgili işler, yabancılarla ilgili konularda sabrınız epey test edilebilir. Bu konularda majör bir takım sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.


Keza sağlığınızda pek iyi gözükmüyor. Bu dönem vücut direnciniz düşük olabilir, çok çabuk hastalanabilirsiniz. Ateşli hastaklıklar, kan ve kan değerleri ile ilgili konularda problemler ortaya çıkabilir. Bu hafta kontrolünüz dışında gelişen tüm olaylar sizi epey yorabilir. Ruhsal anlamda da gerginlik, huzursuzluk, depresyon gibi durumlar oluşabilir. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İletişim odağınız daha çok arkadaşlarınıza doğru kaymaya başlıyor. Onlarla ortaklaşa projelere girişebilirsiniz. Arkadaşlıklar arası yardımlaşma teması daha ön planda olmaya başlıyor. Arkadaşlarınıza sürekli onların yaşamlarına ilişkin tavsiyeler vermeniz gerekebilir. Bir nevi arkadaşlarınızın gözüm ablası olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür’de Balık burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınzla para meseleleri yüzünden tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Kefil olmak, borç vermek için pek uygun bir zaman dilimi değil. Hem aşk hem para hem de sosyal hayat gergin hat üzerinde! Bu üç alanda ani öfke patlamaları yüzünden sıkıntılar ortaya çıkabilir, olaylar gereğinden fazla büyüyebilir.

Risk almak, borsada büyük paralarla girişimde bulunmak için pek uygun bir hafta değil açıkçası. Bu hafta olası aldatma gibi planlarınız var ise bence hemen rafa kaldırın, ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda karmaşa yaratacak durumlar yaratmamaya özen gösterin. Çocuk sahibi olanlar, onların ihtiyaçlarına karşı yeteri kadar özen göstermeyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İletişim odağınız, zihniniz daha çok iş ve kariyerle ilgili konular için çalışmaya başlayacak. Yeni iş teklifleri, iş projeleri gündeme gelebilir. Bu dönem iş konularında kafanızı toplamanız zorlaşabilir, zihniniz sürekli dalgın olabilir. İş bulmak için ideal bir dönemdir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Kariyer ve ilişkiler konularında gerginliklere, büyük sorunlara, kavgalara, problemlere işaret etmektedir. Kariyeriniz konusunda gereğinden fazla hırs ve baskıcı tutum zarar görmenize yol açabilir.

Bu hafta eşinizi, ortağınızı veya partnerinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Kariyerinizde üstlerinizle çatışmamaya, zoraki bir şekilde hak iddia etmemeye özen gösterin. Bu hafta lütfen baskıcı, fazla dominant olmamaya özen gösterin. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Hayatın biraz daha felsefi belki de inançlar ile ilgili konularına ilginiz artabilir. Bu konular için okumalar, araştırmalar yapabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla fikir tartışmalarınız, fikir alışverişleriniz daha çok bu konular üzerine dönebilir. Yine bu süreçte seyahat etme fikri güzel gelebilir size ve birkaç günlüğüne bir yerlere kaçmak isteyebilirsiniz. Vize, pasaport işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla ilgili konularda, uzun mesafeli yolculuklarda sıkıntılı, problemli durumlara işaret edebilir.

Eğer ki öğrenci iseniz lütfen gireceğiniz sınavlarda ekstra dikkat edin. Sınav kağıdınızda kaydırmalar yapmayın. Eğitmen veya öğretmenlerle gereksiz münakaşalara girmeyin. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla birbirinize girmemeye özen gösterin. Küçük konuları gereksiz yere büyütmeyin. Özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin! Dizlerinize, dişlerinize, kemiklerinize, cildinize… İşinizle ilgili müşterilerle gereksiz münakaşalara girmemeye de özen göstermenizde yarar var. İş konularında kimseyle kavga etmeyin. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihninizi dolduracak konular daha çok para, finans, ortaklaşa kazançlar üzerine olabileceğine işaret etmektedir. Kazançlarınızı arttırmanın zekice yollarını bulabilirsiniz. Para kazandıracak projeler üretebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi araştırmasına da girebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Finansal anlamda risk almak, kredi çekmek için pek de uygun bir süreç değil. Para ile ilgili konular yüzünden lütfen birileri ile papaz olmayın, kavga etmeyin, köprüleri yıkmayın.

Finans konuları yüzünden kafanız karışabilir, kararsız kalabilirsiniz. Hesapta olmayan çok ani bir ödeme ile finans dengeniz bozulabilir de ya da para kaynaklarınızın biri sekteye uğrayabilir. Her ne şekilde olursa olsun Mars/Plüton gergin etkilere sahip, fakat sizin tutumunuz, olaylara çözüm mü getireceksiniz yoksa ortalığı daha mı çok alevlendireceksiniz önem taşıyacaktır. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihniniz daha çok ilişkiler ve ortaklaşa yapılan işler alanına doğru çevrilmeye başlıyor. Kendinizi sürekli birilerine tavsiye verirken bulabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle akılcı çözümler getiren genelde siz olabileceksiniz. Ortaklık teklifleri, imza gerektiren işler, sözleşmeler, anlaşmalarda gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle, eşinizin ailesi ile ilgili problemler su yüzüne çıkabilir. Eşiniz veya partnerinizin iş durumu kırmızı alarm verebilir. Onun işleri çok iyi gitmeyebilir. Bu yüzden de ihale size kalabilir, partnerinizle aranızda problemler oluşabilir.

Eğer aklınızda estetik operasyon yaptırmak varsa bunun için pek de uygun bir zaman dilimi değil. Keza ortaklık kurmak, sözleşme imzalamak için de uygun değildir. Güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir veya insanların çok fazla sizinle uğraştığını düşünebilirsiniz. Var olan ortaklıklarda son sözü söylemeden önce bir düşünün, son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihniniz daha çok sağlık ve iş konuları üzerine çalışabilecek. Yeni iş üretmek, iş arkadaşlarınıza sürekli tavsiyeler vermek, sağlıkla ilgili konular üzerine araştırmalar yapmak bu dönemin etkileri arasında yer almaktadır. Merkür etkisi ile yeni iş başvuruları da yapmayı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. İletişim çatışmaları, yakın çevreniz veya komşularınızla büyük gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren konularda ekstra dikkatli olmanızda yarar var. Kan ile ilgili sorunlar, tansiyonla ilgili problemlerde oluşabilir.

İlişkiler arenası ekstra tehlikeli bir süreçte! Eğer bir partneriniz var ise aldanma, aldatma ya da onunla ilgili gizli bir takım işlerin ortaya çıkabilme ihtimali olduğunu da unutmayın. Arkanızdan dönen oyunlarda söz konusu olabilir. Arkanızdan iş çeviren kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihniniz daha çok aşk meşk, yaratıcılık gerektiren konular ve varsa çocuklarınız üzerine yoğunlaşmaya başlayacak. Daha çok bu konulara kafa yorabileceksiniz. Eğer ki işiniz yaratıcılık gerektiren bir iş ise bu süreçte ilham perileri hep çevrenizde olacaktır. Aklınız fikriniz daha çok yaşamdan keyif almaya odaklı olacaktır. Bu dönemde hobiniz olan, hoşunuza giden bir konuda eğitim almaya karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Riskli işlere girişmek, finansal büyük yatırımlarda bulunmak için pek uygun değil. Para konusunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Fakat merak etmeyin çözümde beraberinde gelecektir. Önemli olan sizin değişime açık olmanızdır.

Para konuları yüzünden kimsenin kalbini kırmayın ve bu konuda despot bir şekilde davranmayın. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihniniz daha çok ev, yuva, aile, yerleşim konularına odaklanmaya başlayacak. Bu konular üzerinde konuşmalarınız şekillenebilecek, kararlar almanız gerekebilecek. Eğer yeni bir ev ya da araba alacak veya kiralayacaksanız, karar verirken dikkatli olun! Kandırılmamaya özen gösterin. Özellikle ikinci el ürünler alırken dikkat edin. Bu dönem aileniz veya kökleriniz hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Bu dönem farkında olmadan sık sık ailenizden, çocukluğunuzdan bahsettiğinize şahit olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Özellikle iş ve kariyer konusunda değişimlere açık olmanız gerektiği konusunda vurgular yapmaktadır. Eğer daha iyi bir iş teklifi alırsanız değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Ev, yuva, aile ve yerleşimle ilgili konular, tapu, arsa, toprak, gayrimenkul ile ilgili işlerde beklenmedik, ani ve sürpriz gelişen olaylar söz konusu olabilir. Değişime açık olmak, gergin ortamlar yaratmamak gibi konularla ilgili ve köprüleri yıkmadan yumuşak geçişler sağlamak yaşamınızda önemli olan olacak. İş ve aile arasında eğer sıkışıp kaldıysanız bir süredir çözümü kendinizde aramanın vakti gelmiş olabilir. Siz kendinizi değiştirdiğiniz anda sıkıntı yaşadığınız alanlarda da sorunların çözülmeye başlayabileceğine de şahit olabilirsiniz. Bir de bu hafta özellikle sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi, fiziksel anlamda özellikle estetik anlamda bıçak altına yatmak için pek de uygun bir hafta olmadığına işaret etmektedir.

Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihninizi odaklayacağınız konular eğitim, yakın çevre ilişkileri, kardeşlerinizle ilgili konular üzerine olabilecek. Bu dönem bol bol seyahat planları yapabilir, seminer verebilir, dil eğitimine başlayabilirsiniz. Sadece iletişimde yanlış anlama, hatalı algılama yüzünden bir takım aksaklıklar ve problemler yaratabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerde dikkatli olmalı, incir çekirdeğini doldurmayacak konuları gereksiz yere büyütmemelisiniz. Bilmediğiniz, farkında olmadığınız gizli dedikodular, konuşmalar, bilgiler ortaya çıkabilir ve bu sizin sinirlerinizi oldukça bozabilir.

Bu hafta evrak kayıpları, belgeler ve sözleşmelerle ilgili sıkıntılarda söz konusu olabilir. Özellikle trafikte daha dikkatli olmanızı, kimseyle tartışmaya girmemenizi tavsiye ederim. Bu hafta olası yapacağınız bir takım satışlarda da gecikmeler, problemler söz konusu olabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar, son dakika gelişmeleri yüzünden büyük krizlerde söz konusu olabilir. Bu hafta hem uyku düzeninize hem de ruh sağlığınıza ekstra dikkat edin. Bu hafta Merkür de Balık burcuna giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Zihniniz ve konuşmalarınız daha çok para üzerine olabilecek. Daha iyi nasıl para kazanırım, köşeyi nasıl dönerim, bu işten ne kadar kazanırım gibi sorgulamalar sürekli oluşabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar ve Merkür de Balık burcuna geçiş yapacak. Değişimi tam da sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde yapabilirsiniz. Yaşamınızda düzeninizi, huzurunuzu bozan birileri varsa bunları temizlemek için en güzel zaman! Fakat bunu yaparken köprüleri yıkarak veya kendinizi de yoracak şekilde değil, daha diplomatik bir şekilde halledebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yaşamınızda finansla ilgili bir kriz, problem söz konusu ise de bunun için bir dostunuzdan da destek alarak çözebilirsiniz. Kesenizi zorlayacak girişimlerden de uzak durmanızda yarar var. Bu hafta Merkür de burcunuza giriş yapacak ve 14 Mart tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu zihninizi daha işlek bir hale getirebilecek. Her zamankinden daha düşünceli olabilir, kendinizi sorgulayabilir, çeneniz düşebilir, sürekli kendinizi ifade etme veya anlatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Herhangi bir sözleşme, anlaşma imzalamak için de çok uygun bir süreçte olacaksınız. Bu dönem kendinizi daha çok ifade etmek isteyeceksiniz. Fikirleriniz çok daha dikkat çekici olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder