Facebook Ailesi

Custom Search

18 Şubat 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 20-26 Şubat 2017 Haftası

Resim yazısı ekle

Astrolog Hakan Kırkoğlu 20 - 26 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta Balık burcuna ilerleyen Güneş yeni bir hazırlık dönemine girdiğinizi ve üzerinde düşünmeniz gereken şeyler olduğunu anlatıyor. Haftanın ilk günlerinde sezgilerinizin de yardımıyla yeni bilgilere açık gözüküyorsunuz, çok şey keşfedebilirsiniz. 21’i civarında görüşmeler, arkadaşlıklar hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için uygun imkanlar getirmekte. Ancak 22’sinde fikirlerinizde daha sakin olmaya özen göstermelisiniz. 23’ü sonrasında tamamlanması gereken işler söz konusu. Bugünlerde aceleci davranmamalısınız.

Boğa Burcu
Bu hafta Balık burcuna ilerleyen Güneş gelecek yönünde daha hassas ve düşünceli olabileceğiniz koşullar getirmekte. Arkadaşlardan destek görebilirsiniz. Bu dönemde mesleki konularda ve sorumluluk alanınızda yapabileceğiniz çok şey var. Özellikle 21’i civarını görüşmeler ve anlaşmalar için iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. 22’sinde finansal konularda aşırılıklara gitmemek, daha sakin davranmak gerekebilir. 23’ü sonrasında içerisinde uzakların, eğitim ya da akademik konuların olduğu alanlarda kısıtlamalar olabilir.

İkizler Burcu
Bu hafta Balık burcuna ilerleyen Güneş iş hayatınıza, tanınırlığınıza, sorumluluklarınıza daha fazla odaklanacağınızı anlatmakta. Kişiliğinizi mesleki konulara daha çok aktarabilirsiniz. Özellikle 21’i civarında yazışmalar, görüşmeler ve sunumlar daha başarılı koşullar getirebilir.
Bugünlerde zekanızı daha iyi ifade edebilirsiniz. Ancak 22’sinde başkalarını zorlamamak ve daha dengeli olmak gerekiyor. 23’ü ile birlikte, sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Bugünlerde iş hayatında daha dikkatli, özenli hareket etmek gerekiyor. İşleri şansa bırakmamalısınız.

Yengeç Burcu
Bu hafta Balık burcunda ilerleyen Güneş sezgilerinizden daha çok yararlanabileceğiniz, ufuklarınızı genişletebileceğiniz imkanlara işaret ediyor. Haftanın ilk günlerinde çalışkan davranabilir, aynı anda birden fazla işle meşgul olabilirsiniz. 21’inde ticari konular, ortaklıklar faydalı çözümler getirebilir. Ancak 22’sinde kazalara ve ani tepkilere dikkat etmelisiniz. 23’ü sonrasında bazı engeller, muhalefet ya da çözümlenmesi zaman alabilecek koşullar söz konusu olabilir. 26’sına kadar daha sabırlı ve gerçekçi olmaya özen göstermek gerekiyor.

Aslan Burcu
Bu hafta Balık burcunun başlaması ile daha fazla hassasiyet ve kabullenme getiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklentilerinizde ılımlı olmaya gayret edin. 21’inde anlaşmalar, ticari konular ve görüşmeler açısından yeni imkanlar elde edebilirsiniz. Fırsatları iyi kullanmaya bakmalısınız. Ancak 22’si civarında görüşlerinizde sakin kalmaya bakın. Koşullar iş ve çalışma konularınızı strese sokabilir. 23’ü sonrasında daha gerçekçi ve sabırlı olmanız gereken koşullar var. Sağlık, çalışma ve hizmet konuları daha yorucu olabilir.

Başak Burcu
Bu dönemde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken değerlendirmeler ve değişiklikler söz konusu. Son altı ayrdır süregelen koşullar değşmekte. Bugünlerde başkalarından alacağınız yanıtlar önem kazanıyor. 21’inde yeteneklerinizi daha iyi gösterebileceğiniz imkanlar var. İş ve çalışma konularında daha verimli olabilirsiniz. Ancak 22’sinde aşkta ve harcamalarda daha dengeli olmaya bakın. 23’ünden sonra aşk hayatınızda ve sevdiklerinizle ilgili konularda sabırlı davranmak, olaylara daha gerçekçi bakmak gerekebilir.

Terazi Burcu
Bu dönemde Balık burcuna ilerleyen Güneş fedakarlık ve hizmet edilmesi gereken konulara ve daha çok hazırlık aşamasındaki koşullara işaret ediyor. Ancak 21’inde kişisel yaratıclığınızı kullanabileceğiniz pek çok imkan var. Yeteneklerinizi dikkat çekici şekilde ortaya koyabilir ve desteklenebilirsiniz. 22’sinde ise ortaklaşa konularda daha dengeli durmak gerek. Bu dönemde 23’ü sonrasında ailevi konularda bazı sıkışıklıklar, evinizi ya da toprağa ait konuları ilgilendirebilecek meşguliyetler gündeme gelebilir. Bitişler ve sonlanmalar söz konusu.

Akrep Burcu
Bu dönemde Balık burcuna ilerleyen Güneş daha hareketli, değişken koşullar getirmekte. Yakın çevreniz, eviniz ve yerleşime ait konular öne çıkıyor olabilir. Bitirilmesi gereken işler de var. 21’inde görüşmeler, yazışmalar ve eğitsel konularda daha olumlu koşullar bulabilirsiniz. Yabancılarla ilgili görüşmelerin önü açılabilir. Ancak 22’sinde aşkta ve harcamalarınızda daha dengeli olmalısınız. 23’ü sonrasında iş ve parasal konularda daha iyimser olmak gerek. Bugünlerde bazı sıkışıklıklar ve aradığınız desteği bulmanız zor olabilir.

Yay Burcu
Bugünlerde Balık burcuna ilerleyen Güneş sizi yakın çevrenize daha duyarlı ve açık kılmakta. Görüşmeler, konuşmalar ve düşüncelerinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlar olabilir. 21’inde parasal alanda ve yeteneklerinizi kazanca çevirme konusundaki fırsatları hızlı biçimde değerlendirmeye bakmalısınız. Özellikle iş hayatında olumlu haberler olabilir. Ancak 22’sinde kişisel konularda, ev ve güvenlik konularında daha sakin kalmak gerekiyor. 23’ü sonrasında kişisel isteklerinizi, beklentilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu
Bu hafta Güneş Balık burcuna ilerleyerek başlatmış olduğunuz işleri daha fazla şekillendirme imkanı veriyor. Doğal olarak iş ve parasal konulara daha fazla önem verebilirsiniz. 21’ini çok iyi değerlendirmeye bakın. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak, daha fazla destek görmek ve zihinsel alanda başarılı olmak için son derece olumlu koşullar var. Ancak 22’sinde kısa yolculuklarda daha dikkatli olmak gerekebilir. 23’ü sonrasında iyimserliğinizi korumaya bakmalısınız. Bugünlerde sıkışıklar, beklemeler, elde olmayan koşullar söz konusu olabilir.

Kova Burcu
Bu hafta Güneş Balık burcuna ilerleyerek başlatmış olduğunuz işleri daha fazla şekillendirme imkanı veriyor. Doğal olarak iş ve parasal konulara daha fazla önem verebilirsiniz. 21’ini çok iyi değerlendirmeye bakın. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak, daha fazla destek görmek ve zihinsel alanda başarılı olmak için son derece olumlu koşullar var. Ancak 22’sinde kısa yolculuklarda daha dikkatli olmak gerekebilir. 23’ü sonrasında iyimserliğinizi korumaya bakmalısınız. Bugünlerde sıkışıklar, beklemeler, elde olmayan koşullar söz konusu olabilir.

Balık Burcu
Nihayet Güneş burcunuza ilerleyerek size daha fazla hareket ve kendine güven getiriyor. Bu dönemde yeni adımlara hazırlanabilirsiniz. 21’inde sezgileriniz yardımıyla gizli kalan şeyleri ortaya çıkarabilir ve daha yaratıcı düşünceler ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlıklardan da destekler mümkün. Ancak 22’sinde elinizdekileri daha iyi değerlendirmelisiniz. Pazar günü burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma şimdiye kadar kapalı kalan şeyleri açabilir. 23’ü sonrasında gelecek beklentilerinizde daha gerçekçi olmanızda fayda var. Tutarlı olmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder