Facebook Ailesi

Custom Search

25 Şubat 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 26 Şubat-5 Mart 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 26 Şubat - 5 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta yönetilmesi kolay olmayan durumlar gündeme gelebilir. Balık burcundaki tutulma kontrol dışı olaylara, duygusal kabullenme gerektiren olaylara işaret etmekte. Gereksiz risklere girmemelisiniz. Özellikle 27’si civarında ani koşullar düzeninizi değiştirebilir. Ortaklaşa konular içinde daha sakin kalmaya bakmalısınız. Kazalara dikkat etmek gerekebilir. 2 Mart civarında yenilikler yapmak daha kolay olacak. Bugünlerde kişisel alanda daha cesur davranabilirsiniz. 4’ü sonrasında aşkta ve ilişkilerde daha düşünceli olabilirsiniz.

Boğa Burcu
Güneş tutulmasının öne çıktığı bu hafta gelecek beklenti ve ümitlerinizde daha gerçekçi olmanız gerekebilir. Çok net olmayan düşünceler içinde olabilirsiniz. Arkadaşlar ve gruplarla ilgili koşullar da fedakarlıklar yaşanabilir. 27’si civarında sağlık ve düzen konularına dikkatle yaklaşın. Kontrol etmek zorlanacağınız bir öfke sıkıntılara yol açabilir. 2 Mart civarında da geçmişten kaynaklanan ya da tam olarak öngöremediğiniz koşullar yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz. 4’ü sonrasında aşkta daha karmaşık durumlar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu
Bu hafta gerçekleşen tutulma özellikle iş konumunuz, nasıl tanındığınız konusuna bazı karmaşık koşullar getirmekte. Mesleki konularda daha dikkatli, özenli olmaya gayret etmelisiniz. İş hayatında belirsizlikler, fazla hayaller dikkat çekebilir.
27’si civarında aşkta ve arkadaşlıklarda daha heyecanlı ve yeniliklere açıksınız. Ancak düşüncelerinizde daha yapıcı olmaya bakın. 2’si civarında gruplar, sosyal konular hayatınızı daha hareketli ve hevesli kılabilir. Yenilikler içindesiniz. Bu hafta ilişkilerinizde şaşırtıcı koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Bu dönemde hayata bakış açınız, inançlarınız açısından yeni farkındalık ve keşifler söz konusu. Uzaklarla ilgili gelişmeler, yolculuklar ve eğitsel uğraşlar farklı tecrübeler de getirebilir. 27’si civarında işte ve ortaklaşa konularda biraz daha sakin ve dengeli olmaya bakın. 2’si civarında tek başına yapabileceğiniz çok şey var. Mesleki konularda daha dikkat çekici olabilirsiniz. Gelecek yönünde düşünmek, harekete geçmek için çok heveslisiniz. 4’ü sonrasında işle ilgili görüşmeler ve anlaşmalarda bazı görüş ayrılıkları yaşanabilir.

Aslan Burcu
Bu hafta Balık burcundaki tutulma daha çok finansal konulara ve hisseli durumlara vurgu getiriyor. Bu konularda daha dikkatli ve özenli olmaya bakmalısınız. Bankalarla ilgili işler, borç ve alacaklar konusunda gerçekçi düşünmelisiniz. Özellikle 27’si civarında sözlerinizde ve görüşmelerinizde ani gelişmelerle, kimi zamanda tartışmalarla karşılaşabilirsiniz. 2’si civarında uzaklarla, yolculuklarla ya da medya ile ilgili konularda atılımlar, yenilikler, yeni haberler gündeme gelebilir. Aşkta ise 4’ü sonrasında yeniden düşünülen durumlar olabilir.

Başak Burcu
Bu hafta gerçekleşen tutulma özellikle ortaklaşa konulara, evlilik ve anlaşmalara daha dalgalı ve belirsizlik yaratabilecek koşullar getirmekte. Önemli değerlendirmeler içindesiniz. Ancak karşınızdakilerin belirsiz ve mantıksız davranmaları, fazla hayalci olmaları sizin de kafanızı karıştırabilir. 27’si civarında harcamalarınızda ve ortaklı işlerde anilikler yaşanabilir. 2’si civarında cesaret göstermeniz ve sizi krize sokabilecek konularla karşılaşabilirsiniz. Daha sakin kalmalısınız. 4’ünden sonra harcamalarınızda daha özenli hareket etmeye bakın.

Terazi Burcu
Bu hafta Balık burcundaki tutulma özellikle sağlık, düzen ve çalışma hayatınızla ilgili konulara vurgu getirmekte. Bu konularda düzensizlikler, karışıklıklar söz konusu olabilir. Beraber çalıştığınız kişilerden kaynaklanan durumlar güvensizlik ya da fedakarlıklar yaratabilir. 27’si civarında aşkta ve yakın beraberliklerde ani durumlara, beklenmedik koşullara açıksınız. Koşullar fazla dengesiz olabilir. 2’si civarında da evlilik ve kimi zaman muhalefet içeren konularda özenli olmaya bakın. 4’ü sonrasında bu daha belirginleşebilir.

Akrep Burcu
Bu hafta Balık burcundaki tutulma çocuklarla, sevdiklerinizle ilgili konulara, aşk hayatınıza daha fazla vurgu getiriyor. Bu konularda hassasiyet, belirsizlik ya da kafa karıştırıcı bir gündem söz konusu olabilir. 27’si civarında da çalışma ortamında ve sağlığınızla ilgili konularda daha özenli olmalısınız. Aşırı fiziksel aktivite, gerginliklere, küçük kazalara yol açabilir. Benzer şekilde, 2’si civarında tamamlanması ya da başlatılması gereken işler var. Daha planlı hareket etmelisiniz. 4’ü sonrasında sağlık ve beslenme konularına özen gösterin.

Yay Burcu
Bu hafta gerçekleşen tutulmanın etkisi özellikle ev ve ailevi konular, toprağa ya da yerleşiminize ait durumlara belirsizlikler getirmekte. Yeni koşullar yüzünden daha esnek olmanız gerekebilir. Eve yönelik fedakarlıklar söz konusu. 27’si civarında aşkta ve zevklerde ani ve heyecan verici durumlar yaşanabilir. Neyse ki 2’si civarında kendinize güveniniz ve cesaretiniz daha yüksek. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha cesur davranabilirsiniz. 4’ü ile birlikte aşkta biraz daha düşünceli olmak gerekebilir.

Oğlak Burcu
Bu hafta Balık burcundaki tutulma yakın çevrenizle, kardeş ya da komşularla ilgili konulara hassasiyet getirmekte. Düşünce dünyanızda ve görüşmelerinizde çok net olmayan durumlar, havada kalan koşullar olabilir. Yeni bir şey imzalarken daha dikkatli olmanız faydalı olabilir. 27’si civarında evde ve ailevi konularda ani olaylar güvenlik konusuna dikkat etmenizi gerektirebilir. 2’si civarında da yakın çevrenizde ve evde daha fazla uğraşı ya da hızlı şekilde tamamlanması gereken işler olabilir. Bu dönemde evle daha çok uğraşabilirsiniz.

Kova Burcu
Bu hafta gerçekleşen tutulma daha çok iş hayatınızı, gelirinizi ve para durumunuzu ilgilendiriyor. Bu konularda fazla hayalci olmamakta fayda var. Yeteneklerinizi daha iyi kullanabilirsiniz ancak yersiz harcamalara da açıksınız. 27’si civarında yakın çevrenizde ve konuşmalarınızda anilik, sürprizler, haberler söz konusu olabilir. 2’si civarında da hızlı hareket, konuşmalar ve ziyaretler dikkat çekebilir. Bugünlerde düşüncelerinizi daha cesur ortaya koyabilirsiniz. 4’ü sonrasında yeni haberler fikirlerinizi değiştirebilir.

Balık Burcu
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen tutulma sizi özellikle ilgilendiriyor. Eğer 23-26 Şubat doğumlu bir Balık iseniz bu dönemde daha sabırlı olmalısınız. Kontrol dışı faktörler beklemelere yol açmakta. Bu dönemde, özellikle de 27’si civarında iş hayatında ve parasal konularda ani masraflar söz konusu olabilir. Ortaklı işler içinde gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 2’si civarında yeniden karar verilmesi gereken konular var. Kişisel yeteneklerinizi ortaya koymak için daha cesur davranabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder