Facebook Ailesi

Custom Search

10 Şubat 2017 Cuma

İkizler Burcu Mart 2017 Yorumu

İkizler Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili İkizler, Mart boyunca arkadaşlıklar kuracak, değişik gruplar içinde yer alacaksınız. Arkadaşlık kavramı önem kazanıyor. Dostlarınız kimler, arkadaşlarınız kim anlamaya başlayacaksınız. Yeniay kariyer yaşamınızda yeni ve tertemiz bir sayfa açmanızla ilgilenecek.

Ayın ikinci yarsında ise aile, ev, yuva konuları gündeminize oturacak. Taşınabilirsiniz.Gelişim ve değişim fırsatları kapınızı çalmaya devam ediyor. Kariyeriniz ile ilgili ne yapmanız gerektiği konusunda kafanızdaki soru işaretlerine rağmen, şans gezegeni 26 Marta’a dek hedeflerinize yönelik harekete geçmeniz gerektiğini vurguluyor.

Özellikle Mart ayının ilk 15 günü oldukça enerjik, kalabalıklar içinde keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir dönem. Bu vesile ile aradığınız aşkı bile bulabilirsiniz! 20 Mart’dan sonra kendinizi biraz daha yorgun ve bitkin hissedebilir; huzursuzluk veren düşüncelere kapılabilirsiniz. Duygusal dalgalanmaların bu dönemde oldukça normal olduğunu kendinize hatırlatarak, sakin kalmaya özen gösterin.

Özellikle ikili ilişkilerinizde kırılmalar,yanlış anlamalar gerçekleşebilir. Her zaman sakin olmakta fayda var. İş hayatınzda üstlerinizden taktir toplayabileceğiniz olumlu bir ay. Terfi veya projelerinide başarı kaçınılmaz gözüküyor. Gezegenler sizden yana..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder