Facebook Ailesi

Custom Search

9 Şubat 2017 Perşembe

Koç Burcu Mart 2017 Yorumu

Koç Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili Koçlar, Mart 2017'te değişim döneminiz başladı. Görünüşünüzden, kişisel ifadenize kadar her konuda yenilik yapmalısınız. Ay boyunca sağlığınızla ilgileneceksiniz. Ruh sağlığınızı ve beden sağlığınızı yakınlarınızdan, işinizden bağımsız bir şekilde iyileştirmelisiniz. Seyahatler ön planda olacak! Dolunay’ın gergin etkileri nisan başlangıcı ile yavaş yavaş aralanırken sizin için oldukça güçlü hissedeceğiniz bir ay başlıyor.  Tüm koç burçları, hızlı bir yenilenme içinde olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim. Yapmak istediklerinizi tam anlamıyla hayata geçiremeseniz bile etrafınızdakileri şaşırttığınız kesin.

İş hayatınızda değişiklikler hızla gelişmekte ve bazen siz bile ayak uyduramadığınızı hissedebilirsiniz. Üstlerinizle mücadele etmek yorucu olsa da size ayrı bir enerji veriyor. Bu gelişim fırsatını kaçırmayın derim. 12 Mart’tan bu yana daha aktif ve mücadeleci bir tavır sergilediğinizin hem siz hem de etrafınızdakiler farkında. Bu mücadele isteği ve enerjisi 20 Mart’a kadar kendi belirlediğiniz hedefler konusunda sizinle olacak.

Parasal anlamda bereketli bir dönemdesiniz; ancak harcamalarınızı kontrol altında tutmak için çaba göstermelisiniz. 15 Nisan’da gelirleriniz ile ilgili güzel gelişmeleri bekleyin! 20’sinden sonra ise para kazanmak için mücadeleci ruhunuz atağa geçecek. Ancak tüm bu güzelliklerle har vurup harman savurmayın derim. Zira eşiniz, aileniz ya da ortağınız (miras, kredi vb. konular da olabilir) tarafından finansal konularda devamlı sınavdan geçiriliyor veya zorlanıyorsunuz. 20 Nisan itibariyle bu konular daha fazla gündeme gelebilir.

Dolunay , eşiniz ile para konularında gerginliklere, krizlere yol açabilir. Aşk’a gelince… 5 Mart tarihinden bu yana kendinizi ikili ilişkiler konusunda daha şanslı, daha keyifli ve daha girişken hissettiğinizi söylememe gerek yok herhalde. Ancak “ben şanslıyım” diyerek ayağınıza gelen fırsatları tepebilir, mevcut ilişkinizde ani kopuşlara da girişkence imza atabilirsiniz. Fevri- ani tavırlar yerine daha ileriye dönük düşünerek hareket etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder